reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale to nie jest gra w ruletkę tylko chodzi o Twoje zdrowie. Jeśli beta nie będzie spadać prawidło to może okazać się, że źle się oczyściłas, a w organizmie rozwija się stan zapalny.
Po co tak ryzykujesz? 2 badania bety to koszt ok 70 zl[emoji2296]
Akurat na razie nie mam możliwości, pracuję 6-14 a laboratorium przyjmuje materiał do badań 6.30-10.15 🙄
 
Nie wiem dlaczego, a może byłaś po prostu zdenerwowana i nie zakodowałaś, a może lekarz to konował i nie powiedział.
Roniłam 2 razy i zawsze lekarze kładli nacisk na kontrolę bety
Zastanawia mnie tylko dlaczego w szpitalu mi nie zalecili badania spadku. Lekarz na kontroli też nie wspominał.
 
Dziś dziewczyny byłam na monitoringu. 12 dc. Pierwszy cykl z clo. Ogólnie wszystko super. W lewym jajniku pęcherzyk 19 mm, w prawym 18mm. Na pewno pozostajemy przy clo, nie wracamy do letrozolu. Lecz endometrium skandaliczne.......6.8mm. najpierw mówi żebym na ten cykl się nie nastsawiala, że w następnym zwiększymy dawkę estrofenu. Ale po chwili powiedziała że spróbujemy 😁 i dziś, jutro i pojutrze mam brać 3x2 estrofenu 2mg (6 tabletek dziennie :O ). I endometrium musi mi urosnąć o 3mm przez te trzy dni. I w poniedziałek zobaczyć u niej czy jajko/jajka pękły. Czy z Waszego doświadczenia endo może bujnac się 3mm w 3 dni przy takiej końskiej dawce? Miała któraś z Was podobną sytuację? Wiem że każdy przypadek jest inny. Lecz fajnie byłoby poczytać kogoś kto miał podobną historię. Szczerze jestem jakoś negatywnie nastawiona do tego cyklu, te endo jest zbyt cieniutkie. Lecz w następnym cyklu kto wieeee😍
ja biorę od 1dc przez 12 dni po 6 tabletek estrofemu dziennie... wiec nie wiem czy to końska dawka 🤣🤣🤣 nie zamartwiaj się, nie jest aż takie zle to endo :D
 
Jesteśmy w podobnym dniu cyklu [emoji4] u mnie 4 dni do @.
Ja Jutro jadę nad morze odpocząć. Choć przede mną min 10h drogi [emoji16]
Oo to wymocz się nad morzem i zrelaksuj się [emoji3] 10h drogi [emoji85] Jak ja się cieszę, że mam nad morze 2h - możemy jechać w tę i spowrotem tego samego dnia. Ale z kolei w góry to już całodniowa wyprawa [emoji85]
 
Nie wiem dlaczego, a może byłaś po prostu zdenerwowana i nie zakodowałaś, a może lekarz to konował i nie powiedział.
Roniłam 2 razy i zawsze lekarze kładli nacisk na kontrolę bety
Zmieniłam lekarza prowadzącego, bo dla tej Pani liczą się pieniądze. Zebrałam opninie i wybrałam dobrego lekarza w innym mieście. Ale pamiętałabym. Na wypisie ze szpitala też nie mam zalecenia zbadania spadku.
 
Zmieniłam lekarza prowadzącego, bo dla tej Pani liczą się pieniądze. Zebrałam opninie i wybrałam dobrego lekarza w innym mieście. Ale pamiętałabym. Na wypisie ze szpitala też nie mam zalecenia zbadania spadku.

Na wypisach ze szpitali to w ogóle gowno jest. Ja miałam histeroskopie i nie ma ŻADNEGO opisu badania, a na tym cała zabawa polegała, żeby mój lekarz prowadzący miał dokładny opis co i jak w środku wyglada.
 
reklama
Zmieniłam lekarza prowadzącego, bo dla tej Pani liczą się pieniądze. Zebrałam opninie i wybrałam dobrego lekarza w innym mieście. Ale pamiętałabym. Na wypisie ze szpitala też nie mam zalecenia zbadania spadku.
a próbowałaś laboratorium przyszpitalne? Tam zwykle cala dobre pobieraja krew a juz na pewno do godzin wieczornych .
 
Do góry