reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

niestety poprzedni miesiąc skłonił mnie do tego, żeby te fazę obserwować. Jak potwierdzi mi się to w kolejnym, to będę miała pewność że coś jest nie tak, a nie że to tylko chwilowe zawirowania w organizmie.

Z facetem ciężko. Raczej chłodne relacje, wczoraj zaczęliśmy się w ogóle do siebie odzywać.

Dzisiaj mam jeszcze strasznie do dupy dzień w pracy. I to nie przez szefostwo, a przez dziwna atmosferę wśród pracowników. Ryczeć mi się chce.
@Pastellova, pamietam, ze pisałaś ze już dość masz pracy, ale szkoda zostawiać ze względu ma to ze się staracie. Mam podobnie trochę, ale staram się wyluzować i pamiętać , ze to tylko praca i jestem tu narazie tylko do pojawienia się 2 kreseczek. Może warto wziąć pare dni wolnego , by odsapnąć ?
 
reklama
@Pastellova, pamietam, ze pisałaś ze już dość masz pracy, ale szkoda zostawiać ze względu ma to ze się staracie. Mam podobnie trochę, ale staram się wyluzować i pamiętać , ze to tylko praca i jestem tu narazie tylko do pojawienia się 2 kreseczek. Może warto wziąć pare dni wolnego , by odsapnąć ?
Ja też sobie myślałam, że jestem tu tylko do pojawienia się II kresek, i tak minął rok 😔
 
Cześć dziewczyny!
Wszystkim zycze miłego dnia! 🥰
Poukladalam sobie dużo w głowie, czekam już po prostu na @. Leczymy infekcje i od nowego cyklu zaplanowałam sobie BRAK TESTÓW owu, bo trochę mi to sieczkę z mózgu robi. Przytulanki po prostu, bez zastanawiania sie. Nowy cykl możliwe ze zacznę na wyjeździe na Mazurach, to tez głowa nabierze pozytywnego vajb :)
Powodzenia wszystkim które niebawem testują! Czy owu czy ciaze! 🙈🥰
mam całkiem podobne podejście w tym moim nowym cyklu. Chcę wypuścić z głowy testy owu, zerkanie w kalendarzyk.. czuję po sobie pomału, że zaczęłam trochę fiksować. Wyjeżdżamy w sierpniu na wakacje i chcę cieszyć się każdym promieniem słońca 👙🍷 tak jak mówisz pozytywny wajjb..
a na wrzesień przekładam cały szereg badań oraz monitoring!
Powodzenia dziewczyny ☀️
 
@Pastellova, pamietam, ze pisałaś ze już dość masz pracy, ale szkoda zostawiać ze względu ma to ze się staracie. Mam podobnie trochę, ale staram się wyluzować i pamiętać , ze to tylko praca i jestem tu narazie tylko do pojawienia się 2 kreseczek. Może warto wziąć pare dni wolnego , by odsapnąć ?
czekam na decyzję po rekrutacji, ma być za dwa tygodnie. Ja teraz najchętniej schowała bym się gdzieś sama, ale nie mam gdzie... W piątek chyba będę miała samotny wieczór, to sobie zrobię domowe spa chociaż
 
Ja też sobie myślałam, że jestem tu tylko do pojawienia się II kresek, i tak minął rok 😔
Mi dodaje jeszcze sił tylko to ze z każdym miesiącem wprowadzamy z lekarzem coś nowego i cały czas do przodu. To naprawdę działa pozytywnie na psychikę 🙂. Warto mieć plan o do przodu! Nawet ciężka praca wtedy lżej schodzi.
 
Mi dodaje jeszcze sił tylko to ze z każdym miesiącem wprowadzamy z lekarzem coś nowego i cały czas do przodu. To naprawdę działa pozytywnie na psychikę 🙂. Warto mieć plan o do przodu! Nawet ciężka praca wtedy lżej schodzi.
Plus dziewczyny, zobaczcie jaka ciężka drogę przeszła każda z nas. Ile włożyłyśmy sił i czasu w poznanie swoich organizmów. Jesteśmy zdecydowanie bliżej upragnionych kreseczek niż np. Rok temu ❤️ Musi się udać, poprostu musi.
 
Hej w czwartek 👋 Biorę to clo już drugi raz w tym cyklu i czuje jakiś dyskomfort w jajnikach. Mam wrażenie ze oba są takie napompowane, trochę bolą ale nie jakoś bardzo..ten dyskomfort przechodzi aż na pachwiny..
 
Hej w czwartek 👋 Biorę to clo już drugi raz w tym cyklu i czuje jakiś dyskomfort w jajnikach. Mam wrażenie ze oba są takie napompowane, trochę bolą ale nie jakoś bardzo..ten dyskomfort przechodzi aż na pachwiny..
Nie mam pojęcia czy to kwestia stymulowania dwa razy w cyklu, bo pierwszy raz słyszę o takiej praktyce, natomiast ja brałam aromek 3-7dc i tez czułam dyskomfort w jajnikach, później kilka dni spokoju i blizej terminu podania ovitrelle i po nim także. Takie „ćmienia” jak na okres, to nawet nie tyle ból, co taki właśnie dyskomfort ;)
 
Hej dziewczyny 3 dni do @ testy owulacyjne pozytywne. Dziś zrobiłam jeden, bo myslalam, ze to ciazowy(paskowy zwykły)
Dwie mocne krechy. Zaburzenia hormonalne czy zawsze przed @ wychodzą soczyście pozytywne
 
reklama
mam całkiem podobne podejście w tym moim nowym cyklu. Chcę wypuścić z głowy testy owu, zerkanie w kalendarzyk.. czuję po sobie pomału, że zaczęłam trochę fiksować. Wyjeżdżamy w sierpniu na wakacje i chcę cieszyć się każdym promieniem słońca 👙🍷 tak jak mówisz pozytywny wajjb..
a na wrzesień przekładam cały szereg badań oraz monitoring!
Powodzenia dziewczyny ☀️
Kochana!
Super, myśle ze to wlasnie może pomoc odblokować pewne sfery. A nie od dziś wiadomo ze wiele siedzi w głowie! 😅
Gdzie sobie jedziecie? :)
 
Do góry