reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny 3 dni do @ testy owulacyjne pozytywne. Dziś zrobiłam jeden, bo myslalam, ze to ciazowy(paskowy zwykły)
Dwie mocne krechy. Zaburzenia hormonalne czy zawsze przed @ wychodzą soczyście pozytywne
miałam to samo dwa dni temu. Ponoć nie znaczy to nic. Dla pewności zrób ciążowy i bete i rozwiejesz wątpliwości :)
 
Nie mam pojęcia czy to kwestia stymulowania dwa razy w cyklu, bo pierwszy raz słyszę o takiej praktyce, natomiast ja brałam aromek 3-7dc i tez czułam dyskomfort w jajnikach, później kilka dni spokoju i blizej terminu podania ovitrelle i po nim także. Takie „ćmienia” jak na okres, to nawet nie tyle ból, co taki właśnie dyskomfort ;)
Ale pecherzyki rosły? Mi po pierwszej stymulacji nic nie rosło, myślisz ze teraz coś czuje bo się tam „ dzieje” coś dobrego?
 
Kochana!
Super, myśle ze to wlasnie może pomoc odblokować pewne sfery. A nie od dziś wiadomo ze wiele siedzi w głowie! 😅
Gdzie sobie jedziecie? :)
może odblokuje, przynajmniej spróbuję. 💃 wiadomo, że nie da się "totalnie nie myśleć" aczkolwiek mam po prostu zamiar bawić się dobrze, wyluzować i cieszyć się razem z mężem 🌞 reset psychiczny chyba jest bardzo potrzebny każdej z nas. A lecimy do Grecji więc winko i pyszne jedzenie jak najbardziej wskazane! Nie wiem co będzie nas czekało później.. może to być ciężka przeprawa z diagnozowaniem i badaniami. Tak więc ja osobiście do końca wakacji planuję taki obrót sprawy 🤟
trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie kobitki! 🙏
 
mam całkiem podobne podejście w tym moim nowym cyklu. Chcę wypuścić z głowy testy owu, zerkanie w kalendarzyk.. czuję po sobie pomału, że zaczęłam trochę fiksować. Wyjeżdżamy w sierpniu na wakacje i chcę cieszyć się każdym promieniem słońca 👙🍷 tak jak mówisz pozytywny wajjb..
a na wrzesień przekładam cały szereg badań oraz monitoring!
Powodzenia dziewczyny ☀️
Ja to samo. Poczułąm po prostu, że coraz gorzej mi to robi na głowę. Myślałam, że spoko sobie radzę, ale uświadomiłam sobię, ze chyba się mylę..
 
Ja to samo. Poczułąm po prostu, że coraz gorzej mi to robi na głowę. Myślałam, że spoko sobie radzę, ale uświadomiłam sobię, ze chyba się mylę..
@Ladycarooo ja w Was mocno wierzę. I nie odejdę z tego forum jak nie zobaczę Twoich II kreseczek! 🤞
ps. śmieszne to zabrzmi ale czy któraś z Was praktykowała tzw. świecę? 🤣🤣
 
@Ladycarooo ja w Was mocno wierzę. I nie odejdę z tego forum jak nie zobaczę Twoich II kreseczek! 🤞
ps. śmieszne to zabrzmi ale czy któraś z Was praktykowała tzw. świecę? 🤣🤣
Może nie świecę, ale mi lekarz kilka razy mówił, żeby po stosunku kłaść się na brzuchu i trochę tak poleżeć. Mam tyłozgięcie macicy.
 
reklama
Wzrosty i spadki poziomu LH w drugiej fazie cyklu są w 100% normalne i nie świadczą o zaburzeniach.
Dlatego robi się testy tylko do pierwszego pozytywu.
Dodatkowo czytałam ostatnio artykuł, który mówił o tym, że u części kobiet przez samym okresem następuje nagły wzrost lh
Miałam 5dni od pozytywnego testu grube potem jedna. Dziś znów dwie.
Ah te testy. Dobrze, ze ostatni. Więcej nie kupuje.
 
Do góry