reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny!
Wszystkim zycze miłego dnia! 🥰
Poukladalam sobie dużo w głowie, czekam już po prostu na @. Leczymy infekcje i od nowego cyklu zaplanowałam sobie BRAK TESTÓW owu, bo trochę mi to sieczkę z mózgu robi. Przytulanki po prostu, bez zastanawiania sie. Nowy cykl możliwe ze zacznę na wyjeździe na Mazurach, to tez głowa nabierze pozytywnego vajb :)
Powodzenia wszystkim które niebawem testują! Czy owu czy ciaze! 🙈🥰
U mnie tak samo. Nie nastawiam się, nie robię testów jak szalona. Jutro wyjeżdżamy na urlop i też zamierzamy się psychicznie zresetować 🥰 a testować będę po powrocie w dniu spodziewanej @. I ani myślę się nakręcać, zastanawiać i sprawdzać wcześniej 😅 spokojna głowa i urlopik ☺ co ma być to będzie.
 
reklama
Ale pecherzyki rosły? Mi po pierwszej stymulacji nic nie rosło, myślisz ze teraz coś czuje bo się tam „ dzieje” coś dobrego?
Tak, w moim przypadku rosły, mam pcos wiec u mnie jest problem z naturalnymi owulkami ale na szczęście dobrze reaguję na stymulację. Szczerze to nie mam pojęcia co się dzieje u Ciebie, bo tak jak pisałam, nie spotkałam się z tym, by powtarzać branie letrozolu w jednym cyklu, ale mam nadzieję, ze na to wskazują te Twoje bóle, a nie np ohss. Kiedy masz monitoring?
 
CZeść Dziewczyny, a ja dzisiaj 2dc, od jutro znowu aromek. Drugi cykl stymulowany aromkiem, jeszcze zostały następne dwa a jak nie wyjdzie to mamy zacząć mysleć o inseminacji lub invitro. Mam nadzieję, że się uda.
 
CZeść Dziewczyny, a ja dzisiaj 2dc, od jutro znowu aromek. Drugi cykl stymulowany aromkiem, jeszcze zostały następne dwa a jak nie wyjdzie to mamy zacząć mysleć o inseminacji lub invitro. Mam nadzieję, że się uda.
Nie reagujesz na stymulację czy po prostu nie doszło do zapłodnienia? Dziewczyny tutaj pisały o wielu przypadkach sukcesów w 3cs, nie trac nadziei :) trzymam kciuki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
reklama
Do góry