reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam takie nerwy, że wszyscy mnie omijają. Za chwilę@, piersi bolą. Rzuciłam się na lody i budyń czekoladowy. Zmierzła baba ze mnie przed @.
Jeszcze ten kręgosłup boli i podbrzusze.
 
reklama
Witam się i ja w 1dc (w końcu) 😝😁
Ja dzisiaj robiłam imprezę urodzinową mojemu pierworodnemu - jutro kończy 15 lat 😱 Kiedy to zleciało? 🤔
Postanowiłam, że kupię testy owulacyjne z DL i Facelle i będę je robić równocześnie i się okaże, które będą dla mnie lepsze 😝
Miłego weekendu 💐
Wszystkiego najlepszego dla syna 🎂🎁
 
Dzień dobry w niedzielę! U mnie jak to bywa w drugiej połowie cyklu śniły się dwie kreski...radość wielka, ale jak byłam już na pograniczu jawy i snu to pomyślałam że coś zdecydowanie za mocne te kreski jak na ten dzień cyklu 🤔 I wtedy się obudziłam. Teraz trzeba tylko czekać a pokładam wielkie nadzieje w tym monitorowanym cyklu 🤞
 
Dziewczyny, ja mam z kolei pytanie i implementację. 28 dzień cyklu, przypuszczam że 12 dpo (po obserwacjach śluzu). Byłam w pracy na noc i przed północą zabarwiony na lekko brązowo śluz, z małymi kroplami krwi. Do teraz sucho, podpaska czysta. Czy to mogła być implementacja. Dodam że ostatnie cykle mialam po 32 dni... Faza lutealna u mnie to czaej zawsze 14 dni
 
Dziewczyny, ja mam z kolei pytanie i implementację. 28 dzień cyklu, przypuszczam że 12 dpo (po obserwacjach śluzu). Byłam w pracy na noc i przed północą zabarwiony na lekko brązowo śluz, z małymi kroplami krwi. Do teraz sucho, podpaska czysta. Czy to mogła być implementacja. Dodam że ostatnie cykle mialam po 32 dni... Faza lutealna u mnie to czaej zawsze 14 dni
Tak, mogła to być implantacja.
 
reklama
Dziewczyny, ja mam z kolei pytanie i implementację. 28 dzień cyklu, przypuszczam że 12 dpo (po obserwacjach śluzu). Byłam w pracy na noc i przed północą zabarwiony na lekko brązowo śluz, z małymi kroplami krwi. Do teraz sucho, podpaska czysta. Czy to mogła być implementacja. Dodam że ostatnie cykle mialam po 32 dni... Faza lutealna u mnie to czaej zawsze 14 dni

Sam śluz jest średnia metoda wyznaczania owulacji. Czy mogła być to IMPLANTACJA (nie implementacja)? Mogła, nie musiała. Ja takie brązowe plamienia miałam przed okresem w związku ze spadającym progiem.
 
Do góry