reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak jak myslalam, test negatywny.
czekam na @ i zaczynamy kolejny cykl. Nie wiem czy mam jeszcze sile na to wszystko 🙄
Milego dnia dziewczyny 🌷❤️
Przykro mi, trzymaj się, życzę nam aby kolejny cykl był tym szczęśliwym. Ja po prawie dwóch latach starań też czuję sie już zrezygnowana i zastanawiam się czy mam siłe na kolejne tabletki/zastrzyki/badania. Narazie się jeszcze się nie poddaje, ale mam wrażenie, że z cyklu na cykl wizja macierzyństwa w moim przypadku jest coraz bardziej odległa.
 
Przykro mi, trzymaj się, życzę nam aby kolejny cykl był tym szczęśliwym. Ja po prawie dwóch latach starań też czuję sie już zrezygnowana i zastanawiam się czy mam siłe na kolejne tabletki/zastrzyki/badania. Narazie się jeszcze się nie poddaje, ale mam wrażenie, że z cyklu na cykl wizja macierzyństwa w moim przypadku jest coraz bardziej odległa.
Dokladnie to samo uczucie towarzyszy mi 😕
 
@NattNatt @coca , moze zle ujęłam to troche. Wiadomo Ze nie kazda kobieta ginekolog jest zla, nieempatyczna, niedelikatna itd. Po prostu w moim przypadku tak sie składa. Na kilka kobiet u ktorych bylam jedna (!) byla super pod kazdym względem.
I szczerze to wolalabym chodzic do lekarza-kobiety ale w mojej okolicy znalezc dobra Pania doktor od niepłodności z wolnymi terminami to granica z cudem 😅
 
@Kropka.88 Bardzo mi przykro, ale nie trać nadziei! 😘 Kiedy masz jakiś urlop?
Ja zabookowałam na wrzesień i bardzo mam ochotę polecieć, mam nadzieję, że przekornie może coś się wydarzy do tego czasu..👶 Bo rok odkładam lot samolotem jak widać zupełnie niepotrzebnie :/
 
Właśnie nie bardzo. Najbliżej był prywatny szpital w Lubinie. Choć tam i tak mam ok 1 h jazdy. Ponac tam robią HSG na super nowoczesnym sprzęcie i nie boli tak jak przy szpitalnym państwowym 🙂 HSG.
Ja robilam w szpitalu państwowym i jestem zadowolona. Moim zdaniem bol nie tyle Zalezy od sprzętu jak od tego czy jajowody sa drozne czy nie. Przy droznych jajowodach bol jest mniejszy niz przy niedrożnych :)
 
reklama
Tez myśle, ze to jednak nie reguła z płcią ginekologa, a raczej kwestia człowieka samego w sobie. Ja w ciągu swojego życia byłam u 5 różnych pań-ginekologów i 2 panów-ginekologów i tylko jedna z tych pan była beznadziejna. Co do panów - jeden pan. Może mam szczęście i trafiam na fajne kobiety, bo jednak szukając nawet na ZnanyLekarz to więcej jest panów. Niemniej myśle, ze nie jest reguła pan = ekstra. Jakby pierwszym mężczyzna, który mnie badał był ten, który mnie przyjmował do szpitala to już nigdy nie poszłabym do ginekologa mężczyzny.

Ja jeszcze nauczyłam się jednego - żeby nigdy już nie szukać lekarza jak potrzebuje czegoś więcej niż „recepty” na znanym lekarzu, bo tam 200 opinii ich kosztuje 3 tys od jakiegoś czasu, ja np swoją Panią doktor znalazłam przez to i inne fora poczytałam, cudem się dostałam i jestem bardzo zadowolona [emoji28]
 
Do góry