reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Chyba bym powtórzyła test, różnie z tymi testami bywa. To tylko testy 😉
Chyba juz nie powtorze bo wjechał bol brzucha i czuje @ za rogiem 😬 ale jak sie jednak nie pojawi 🤣 to jutro powtorze rano 😅
Moj był prywatnie, cała diagnostykę prowadzimy prywatnie bo na NFZ u nas nie ma co liczyć.


A to nie jest tak, ze dupek i progesteron niejako sztucznie wywołują nowy cykl? Ja mam cykle +/- 31 dni, tak jak pisałam proga kazała odstawić w 28dc i powiedziała, ze do 5 dni powinno sie rozpocząć krwawienie, zrozumiałam to w ten sposób, ze to jest spowodowane odstawieniem progesteronu - czy to nie ma wpływu a cykl rozpoczyna sie naturalnie?
U mnie owu potwierdzona, testuję w niedzielę na paskowym, w poniedziałek pójdę na bhcg żeby mieć pewność i szczerze mówiąc już siedzę jak na szpilkach 🙈🙈🙈
U mnie Dokaldnie takie samo zalecenie bylo jak u Ciebie, ze po odstawieniu proga po kilku dniach powinien pojawić sie okres i teraz tez sie zastanawiam jak to mozliwe ze plamienie zaczelo sie jeszcze jak go bralam 🤔 zwariowac mozna 😅
Trzymam kciuki za 2 kreski 🤞🏼🤞🏼 Daj znac 🤞🏼😘
 
reklama
Zależy jakie masz dlugie cykle i czy owu potwierdzona. U mnie jest pewny negatyw na 100% wiec pozostaje mi czekac na @. Zaczyna mnie bolec brzuch wiec lada chwila sie pojawi :)
Ja jak mam pewność, że to nie ciąża to popijam sobie Kwiat czarnej malwy lub krwawnik i mam wrażenie to to przyspiesza @. Ale też mam cykle +35 dniowe czyli dłuuugie i strasznie mnie to denerwuje więc przyspieszam czym mogę, żeby zacząć nowy cykl..
 
Właśnie wrociłam od ginekologa. Wg USG moje endometrium pięknie zareagowało na leki ktore mi przepisała. W 10dc miało 3-4 mm a dziś w 17dc ma 10mm 😃 Tak jak myślałam owulacja była. Oba pęcherzyki pękły. Płyn w zatoce jest. Powiedziała, że szkoda że nie było współżycia w samą owulację czyli 14dc no ale coż zobaczymy co z tego bedzie. Ostatnie współzycie było w 12dc. Przepisała mi 2x dziennie 1tab Dupka.

Myślicie, że mogę nie spisywać tego cyklu na straty?
 
Właśnie wrociłam od ginekologa. Wg USG moje endometrium pięknie zareagowało na leki ktore mi przepisała. W 10dc miało 3-4 mm a dziś w 17dc ma 10mm 😃 Tak jak myślałam owulacja była. Oba pęcherzyki pękły. Płyn w zatoce jest. Powiedziała, że szkoda że nie było współżycia w samą owulację czyli 14dc no ale coż zobaczymy co z tego bedzie. Ostatnie współzycie było w 12dc. Przepisała mi 2x dziennie 1tab Dupka.

Myślicie, że mogę nie spisywać tego cyklu na straty?
Trzeba być dobrej myśli, plemniki potrafią dość długo przetrwać po stosunku w ciele kobiety, niektóre źródła mówią, ze do 48 godzin, a niektóre, ze nawet do 72 godz :)
 
U mnie Dokaldnie takie samo zalecenie bylo jak u Ciebie, ze po odstawieniu proga po kilku dniach powinien pojawić sie okres i teraz tez sie zastanawiam jak to mozliwe ze plamienie zaczelo sie jeszcze jak go bralam 🤔 zwariowac mozna 😅
Trzymam kciuki za 2 kreski 🤞🏼🤞🏼 Daj znac 🤞🏼😘
Właśnie teraz już nie wiem czy to działa jak z tabsani anty, ze występuje „krwawienie z odstawienia” czy po prostu normalny, naturalny cykl tylko po prostu zbiega się z odstawieniem leków. Zapytam na kolejnej wizycie :)
Dam znać oczywiście, cała ta stymulacja tchnęła we mnie nowe nadzieje 🙏🏻 Dziękuje❤️
 
Właśnie wrociłam od ginekologa. Wg USG moje endometrium pięknie zareagowało na leki ktore mi przepisała. W 10dc miało 3-4 mm a dziś w 17dc ma 10mm 😃 Tak jak myślałam owulacja była. Oba pęcherzyki pękły. Płyn w zatoce jest. Powiedziała, że szkoda że nie było współżycia w samą owulację czyli 14dc no ale coż zobaczymy co z tego bedzie. Ostatnie współzycie było w 12dc. Przepisała mi 2x dziennie 1tab Dupka.

Myślicie, że mogę nie spisywać tego cyklu na straty?
Trzeba byc dobrej mysli 🤞🏼☺️ Plemniki potrafia przetrwać nawet do 72h, Takze dopoki nie ma @ wszystko jest mozliwe. Trzymam kciuki 🤞🏼❤️
 
Właśnie teraz już nie wiem czy to działa jak z tabsani anty, ze występuje „krwawienie z odstawienia” czy po prostu normalny, naturalny cykl tylko po prostu zbiega się z odstawieniem leków. Zapytam na kolejnej wizycie :)
Dam znać oczywiście, cała ta stymulacja tchnęła we mnie nowe nadzieje 🙏🏻 Dziękuje❤️
Ja tez podpytam swojego ginka , ciekawe co powie;)
I dobrze, trzymam kciuki za 2 kreski 🤞🏼❤️
 
Mój mąż robił 3 razy badanie i za każdym razem prywatnie.
chyba też mojego wyśle prywatnie, chociaż z nim to trochę ciężko bo chociażby na USG jąder długo musiałam go namawiać 😒cały czas twierdził że z nim wszystko ok i nie musi robić badań aż w końcu sam do tego dojrzał 🙂
 
Hej w czwartek 👋 Biorę to clo już drugi raz w tym cyklu i czuje jakiś dyskomfort w jajnikach. Mam wrażenie ze oba są takie napompowane, trochę bolą ale nie jakoś bardzo..ten dyskomfort przechodzi aż na pachwiny..
Clo nic nie pomogło. Teraz duphaston na wywołanie okresu i później od pierwszego dnia krwawienia mam brać aromek. Czy aromek którejś pomógł jeśli clo nie działało?
 
reklama
chyba też mojego wyśle prywatnie, chociaż z nim to trochę ciężko bo chociażby na USG jąder długo musiałam go namawiać 😒cały czas twierdził że z nim wszystko ok i nie musi robić badań aż w końcu sam do tego dojrzał 🙂
Badanie nasienia jest tańsze niż prywatna wizyta u ginekologa (około 150 pln) więc jak tylko możecie sobie na to pozwolić finansowo, to myślę że warto zrobić i nie czekać na skierowania na NFZ.
 
Do góry