reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć Dziewczyny! Odebrałam właśnie wyniki bety i trochę się niepokoję.
10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
15 dpo - 168 (przyrost 112%).
Czy zwolnienie przyrostu może być niepokojacym sygnałem? Teoretycznie 112% jest w normie, ale patrząc na to jaki był przyrost na początku zaczynam się obawiać...
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Odebrałam właśnie wyniki bety i trochę się niepokoję.
10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
15 dpo - 168 (przyrost 112%).
Czy zwolnienie przyrostu może być niepokojacym sygnałem? Teoretycznie 112% jest w normie, ale patrząc na to jaki był przyrost na początku zaczynam się obawiać...

Czemu nie zadałaś tego pytania na kwietniowych?
Jak dla mnie przyrost nie będzie identyczny każdego dnia, póki jest w normie to jest ok.
 
Dziewczyny, a czy wasi lekarze proponowali od razu progesteron, czy braliście może coś na wspomaganie jego wydzielania? Np. niepokalanek mnisi?
Mi od razu przepisał i mówił że to nie szkodzi w żaden sposób tylko pomaga ciałku żółtemu i w sumie 1 wizyta jak powiedziałam że się staramy zaraz po potwierdzonej owulacji przepisała mi duhaston 2x1
 
Ja tez biorę tego proga od 15 do 28dc i zalecenia jak Twoje: robię test, jak negatyw to odstawiam i czekam na @, jak pozytyw to biorę dalej i szybko wizyta.
I zastanawialam się właśnie czy ten test w 28dc jest taki pewny na 100%? ;)
Ja chodzę na betę z krwi plus dodatkowo robię sobie np tsh żeby sprawdzić czy wsyztsko ok z tarczyca
 
Cześć! Jestem tu nowa. Jestem pierwszy cykl z clo. Dzis 11 dzień cyklu, byłam na monitoringu : pęcherzyk dominujący w lewym jajniku 14 mm. Endo 6 mm . Co myślicie?
Ja w tym samym cyklu z clo miałam 20mm i endo 6mm, pęcherzyk jeszcze urośnie na pewno ale owulacja pewnie będzie gdzieś do 5 dni
 
W czasie dni płodnych staracie się codziennie? Czy np co 2 dzień? Ja już chora jestem na to wszystko ryczę jak pojeb*** bo mam już dość tego, tak bardzo bym chciała dziecka a tu za każdym razem nie wychodzi. Nawet próbowałam nogi w górze trzymać, chyba jakaś psychiczna już jestem...
 
Cześć wszystkim staraczkom 😊 z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź
 
W czasie dni płodnych staracie się codziennie? Czy np co 2 dzień? Ja już chora jestem na to wszystko ryczę jak pojeb*** bo mam już dość tego, tak bardzo bym chciała dziecka a tu za każdym razem nie wychodzi. Nawet próbowałam nogi w górze trzymać, chyba jakaś psychiczna już jestem...


My rożnie, raz co 2 dni, raz codziennie. Nie wiem co lepsze bo wciaz bezskutecznie ale może bardziej doświadczone staraczki sie wypowiedzą. Cóż, jest ciężko, tez oczy mi sie szklą gdy przychodzi okres. Staram sie myślec pozytywnie by nie zgubić sie w tym wszystkim i nie oddać całkowicie presji. Ile juz sie staracie?
 
Cześć wszystkim staraczkom [emoji4] z mężem staramy się o dziecko 3 miesiąc. Cykle mam co 27-28 dni regularne. W tym cyklu miesięcznym, zaraz po owulacji boli mnie podbrzusze i co jakiś czas w piersi czuje takie pieczenie( nie wiem dokładnie jak to opisać. Okres powinnam dostać za 12 dni i na bóle podbrzusza jest wydaje mi się za wcześnie. Wiecie może co to może być? Dziękuję za odpowiedź

Mnie ciagle po owu kręci, trochę dyskomfort, dużo „gazu” [emoji1787] cycki tez czasem zaswedza. Progesteron obstawiam [emoji6]
 
reklama
My rożnie, raz co 2 dni, raz codziennie. Nie wiem co lepsze bo wciaz bezskutecznie ale może bardziej doświadczone staraczki sie wypowiedzą. Cóż, jest ciężko, tez oczy mi sie szklą gdy przychodzi okres. Staram sie myślec pozytywnie by nie zgubić sie w tym wszystkim i nie oddać całkowicie presji. Ile juz sie staracie?

Nie ma reguły. Dziewczyny zachodziły w ciąże z jednego stosunku 2 dni przed owu, inne cały cykl co 2 dni, inne codziennie. Jakby była jedna dobra metoda to by nie było tylu problemów, tak myśle.
 
Do góry