reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

moze tutaj będzie widać bardziej jej kolor, na pewno na żywo jest bladoróżowa + zdjęcie z kolejnym testem. Musze spokojnie poczekać do jutra, zrobię badanie z krwii i wszystko będzie wiadomo. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Zobacz załącznik 1299146
to tu faktycznie różowy bladzioch. Nawet na tym pierwszym cię jakby przebija, ale nie chciałabym ci dawać nadziei. Daj koniecznie znać co wyjdzie z krwi.

Mi po mojej porannej przygodzie nadal jest słabo i zaczyna mi być niedobrze :(
 
reklama
to tu faktycznie różowy bladzioch. Nawet na tym pierwszym cię jakby przebija, ale nie chciałabym ci dawać nadziei. Daj koniecznie znać co wyjdzie z krwi.

Mi po mojej porannej przygodzie nadal jest słabo i zaczyna mi być niedobrze :(
Daj sobie troche czasu na odpoczynek, pij duzo wody. Nie byłaś troche może odwodniona? Upały dają w kość. Mi po dzisiejszym spacerze w upale aż trzęsły sie ręce po powrocie do domu ale myśle ze to przez utratę elektrolitów.
 
A u mnie dzisiaj jednak @.
Jakie badania lekarze zlecają w pierwszej kolejności? Do tej pory to działałam instynktownie, po prostu seks. Badania może by mnie troche uspokoiły tylko nie wiem od czego zaczac i ogólnie sie powspomagac. Myśle tez czy mój zestaw pregna start + ovarin jest ok, czy może lepiej na miovelie?
 
Daj sobie troche czasu na odpoczynek, pij duzo wody. Nie byłaś troche może odwodniona? Upały dają w kość. Mi po dzisiejszym spacerze w upale aż trzęsły sie ręce po powrocie do domu ale myśle ze to przez utratę elektrolitów.
właśnie nie wydaje mi się, że byłam odwodniona chociaż dostępność żył mogła na to wskazywać. U nas jest strasznie duszno mimo wiatru i chyba ciśnienie skacze.
 
A u mnie dzisiaj jednak @.
Jakie badania lekarze zlecają w pierwszej kolejności? Do tej pory to działałam instynktownie, po prostu seks. Badania może by mnie troche uspokoiły tylko nie wiem od czego zaczac i ogólnie sie powspomagac. Myśle tez czy mój zestaw pregna start + ovarin jest ok, czy może lepiej na miovelie?
Mi lekarz zlecił na pierwszej wizycie TSH, prolaktyna (z obciążeniem), ferrytyna, żelazo, AMH, FSH, LH - wszystkie mialam zrobic miedzy 2-5 dc. No i progesteron w 2 polowie cyklu . Mojego meza skierował na badania nasienia.
jak dlugo sie staracie?
 
Mi lekarz zlecił na pierwszej wizycie TSH, prolaktyna (z obciążeniem), ferrytyna, żelazo, AMH, FSH, LH - wszystkie mialam zrobic miedzy 2-5 dc. No i progesteron w 2 polowie cyklu . Mojego meza skierował na badania nasienia.
jak dlugo sie staracie?
3 cykle za nami. Niby nie jakos źle, ale może zabrzmi to infantylnie i głupio ale myślałam ze będzie łatwiej ;)
 
3 cykle za nami. Niby nie jakos źle, ale może zabrzmi to infantylnie i głupio ale myślałam ze będzie łatwiej ;)
No to króciutko biorąc pod uwage to ze w Polsce lekarze dopiero po roku nieudanych staran szukaja powodu niepowodzeń.
ja tez myslalam ze bedzie latwiej, co to takiego zajsc w ciaze 😅😬 No i sie przekonałam😬
 
No to króciutko biorąc pod uwage to ze w Polsce lekarze dopiero po roku nieudanych staran szukaja powodu niepowodzeń.
ja tez myslalam ze bedzie latwiej, co to takiego zajsc w ciaze 😅😬 No i sie przekonałam😬
Miałam to samo jak zaszłam w biochemiczna to się cieszyłam i mówiłam do mojego esa ze o ale fajnie 2 miesiąc i tak szybko zaszłam a tu pyk beta spadła już 5 miesiąc i cały czas problemy... I tyle się człowiek nacieszył...
 
Dziewczyny czy któraś z Was jest z Warszawy i mogłaby mi polecić jakiegoś dobrego hematologa, który zna się na tych wszystkich mutacjach? 😫
 
reklama
Czy mogłybyście rzucić okiem na moje testy owu? Robię je po raz pierwszy, ostatnie dwa to dziś rano i przed chwilą. Wg nich owulacja dziś lub jutro?
Z góry dzięki!❤️
 

Załączniki

  • 78C62305-497E-4703-8249-6F61132867D1.jpeg
    78C62305-497E-4703-8249-6F61132867D1.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 90
Do góry