reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć:) na spokojnie, jeszcze nie spisuj tego cyklu na straty, może akurat będziesz mile zaskoczona. CO do nadżerki to sama ją mam i moja Pani ginekolog podpowiedziała aym po owulacji przez 10 dni brała globulki Hexatiab, załagodzą ją podobno a je można brać nawet w ciąży, więc są bezpieczne.
dzięki! Idę w piątek do mojego gina to go o to zapytam, ale sam nigdy mi nic takiego nie proponował.
 
Cześć dziewczyny! Ileż tu się wydarzyło póki byłam na urlopie. Ile pięknych kresek i historii, które dają wiarę i nadzieję, że każdej się w końcu uda. Ogromne gratulacje! 1<3
U mnie, jak już kiedyś pisałam, w poprzednim cyklu był biochem. W tym powinna juz być owulacja, a nie czuję nic, więc pewnie cykl bezowulacyjny. Pod koniec wakacji dojechał mnie mocny stres i zapewne organizm uznał, że to nie jest dobry moment na cokolwiek... zresztą mnie też trudno się skupić na staraniach, kiedy głowa jest mocno przejęta innymi sprawami. Zatem ten cykl pewnie odpuścimy, ale nie porzucam starań i dalej będę tu zaglądać i pisać czasem co u mnie.
 
współczuję 😿 ale nie wszystko stracone🙏

ja miałam weekend wsród dzieci, byliśmy u znajomych z dzieciakami, była masa biegających dzieciaków. po tym weekendzie mam jakiś taki zjazd emocjonalny. Ciężko jest mi się dziś skupić w pracy, mam wrażenie, że ciąża to jak jakaś mityczna odległa rzecz. i jeszcze jak pomyślę, że mam 34 lata czas leci a w marzeniach chciałabym mieć oczywiście dwójkę to az mnie sciska żołądek i gardło, że walczę z czasem i że to będzie nieosiągalne. 😭😿😢
Pomyślałabym ze bylysmy na tej samej imprezie gdyby nie to ze ja bylam jedyna, ktora nie miala dziecka. Momentami az glupio i niezręcznie mi bylo, kazdy biegał za swoim dzieckiem a ja szukalam glupio zajecia 😏
 
Dużo spadła? Nie chcę Ci absolutnie dawać niepotrzebnie nadziei, ale jednorazowy spadek (pod warunkiem, że nie jest poniżej linii podstawowej) nie musi oznaczać nic złego. Wahania temperatur się zdarzają. Poza tym u niektórych kobiet pojawia się jedno-dwu dniowy spadek temperatury właśnie w okolicach implantacji.

To mój wykres z cyklu zakończonego ciąża 🙂
Spadła z 36,83 do 36,67
 
reklama
Nie. Obawiam się, że cykle bezowulacyjne :/. W tym cyklu progesteron badałam 14 dnia wynik 0,1.
Nie wiem czemu progesteron badałas 14 dnia cyklu, ale najwięcej można powiedzieć (w tym czy odbyła się owulacja) badając proga tak jak badałas rok temu ok 7dpo. W każdym cyklu może się coś rozjechać i to że rok temu było ok, nie musi oznaczać że nadal jest.

A swoją drogą ja właśnie wyłapałam peak (a myślałam że może się minęłam bo robiłam testy tylko raz dziennie, na wyjeździe) więc działanie dziś i jutro :) To taki krótki plan, a później czekanie. Wyjątkowo dobre nastawienie i humor bo słonko wyszło. Wczoraj przeokropnie męczyła mnie alergia, poszłam spać zmęczona przez nią, nad ranem pobudka przez burzę i silny deszcz, więc humor do bani, ale wyszło słoneczko i tak lepiej się zrobiło :) Miłego dnia 🌈🌄
 
Do góry