reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Są zioła ale czy będą dla Ciebie bezpieczne to raczej nikt na forum Ci nie napisze. Castagnus i suplementy z niepokalankiem. Ale może lepiej poczekaj na powrót lekarki z urlopu, urlop raczej nie trwa długo.

Stosowałaś się do zaleceń przed badaniem? Wypoczęta, nie zdenerwowana, brak seksu i stymulacji sutków dzień wcześniej itd?
tak stosowałam się, może racja lepiej poczekać niż działać na własną rękę
 
reklama
Wczoraj smuteczki, dzisiaj radostki, bo temperatura jednak idzie w górę i prawdopodobnie owulacja była 14.08 co baaaaardzo mnie cieszy. Staraliśmy się w tym czasie dość intensywnie. Trzymam tylko kciuki, żeby lutealna też się naprostowala i żebym nie dostała 24.08 @. Jeśli nie dostanę 26.08 testuje, bo tego dnia wyjeżdżamy na parę dni urlopu.
 
Cześć dziewczyny 😁 Witam się po ciężkiej nocy 😝 Obudziłam się w nocy koło 3-ciej i dłuuuugo nie mogłam zasnąć, do tego zaczął mnie pobolewać brzuch, jak już nie spałam - a potem zasnęłam i nagle trzeba było wstawać do pracy 😒 Wczoraj mieliśmy trochę zabiegany dzień i uraczyliśmy się na obiad chińszczyzną z knajpy i pewnie stąd ból brzucha. A te przebudzenie pewnie z emocji, bo wczoraj wpłacaliśmy zaliczkę na nowe auto i załatwiamy papiery 😝 Niby wcale się tym jakoś wczoraj nie ekscytowałam, a okazuje się, że mój mózg wie lepiej 🤣 Od rana dalej trochę brzuch pobolewa i zaczęły się gazy (ale zawsze tak mam przed @) 😉
 
Wczoraj smuteczki, dzisiaj radostki, bo temperatura jednak idzie w górę i prawdopodobnie owulacja była 14.08 co baaaaardzo mnie cieszy. Staraliśmy się w tym czasie dość intensywnie. Trzymam tylko kciuki, żeby lutealna też się naprostowala i żebym nie dostała 24.08 @. Jeśli nie dostanę 26.08 testuje, bo tego dnia wyjeżdżamy na parę dni urlopu.
te wachania to mogą człowieka do wariatkowa wpędzić 🤣 Trzymam kciuki 🤞
 
Cześć dziewczyny.
Ja to się chyba pożegnam z Wami. Krótko byłam tutaj, ale było super, liczyłam, że zostanę dłużej, a przynajmniej na mamusiowym wątku, ale chyba nie jest mi pisane mieć drugiego dziecka...
Zycze Wam jak najszybciej upragnionych kreseczek i słodziutkich maluszków [emoji3526][emoji3590]
Hej co się stało, czemu tak mówisz? [emoji17] ściskam cię [emoji8]
 
Cześć dziewczyny.
Ja to się chyba pożegnam z Wami. Krótko byłam tutaj, ale było super, liczyłam, że zostanę dłużej, a przynajmniej na mamusiowym wątku, ale chyba nie jest mi pisane mieć drugiego dziecka...
Zycze Wam jak najszybciej upragnionych kreseczek i słodziutkich maluszków ☺️❤️

A skąd nagle taki zwrot akcji? Czy jednak nie udało się dojść z mężem do porozumienia? Ja mimo wszystko bardzo Wam kibicuję 🤞
 
reklama
Hej! Byłam tutaj przez jakiś czas, później przeszłam na marcowe mamy, ale niestety na krótko... Wracam na Staraczki :) To była moja druga strata, więc postanowiłam, że zacznę powoli diagnostykę. Zrobiłam pakiet na trombofilię i wyszły mi takie mutacje: MTHFR C677>T, 1298A>C oraz PAI-1 4G, wszystko w układzie heterozygotycznym. I wiecie co? Jakoś to mnie podniosło na duchu, bo może właśnie to była przyczyna moich strat?
Dzisiaj dostałam pierwszy okres po poronieniu i jak się skończy to wybieram się do mojej ginki. Co prawda miałam łyżeczkowanie (w sumie nie wiem czemu, bo w dzień zabiegu beta = 6), ale mówiła, że ciąża była wczesna, było mało do czyszczenia i sam zabieg bardzo szybki, więc prawdopodobnie będziemy mogli się znowu starać teraz po pierwszej @.
Mam też nadzieję, że w związku z tymi mutacjami dostanę od razu acard i heparynę i tym razem wszystko będzie dobrze :)

Będę Was podczytywać, żeby nadrobić zaległości i sprawdzić, co tam się u Was dzieje ;)
 
Do góry