reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Objawy moga byc rozne a moze ich nie byc wcale. Moga to byc bole piersi, może objawiać się zaburzeniami miesiączkowania, niepłodnością, spadkiem libido i mlekotokiem.Ja np nie mialam zadnych objawow. Ale mi hiperprolaktynemia wyszla dopiero po obciążeniu ta tabletka.
Biore aktulanie pol tabletki (Norprolac) na noc.
problem jest tez taki ze nadmiar prolaktyny zaburza produkcje progesteronu a co za tym idzie niewydolność cialka zotlego. Stad problemy z zajściem w ciaze.
dokładnie, moja doktor przepisała mi właśnie norplolac i udaje się na urlop. Od maja ciągle przekładam bo co jak będę w ciąży, nigdzie nie chciałam lecieć, mąż już naminowany, że dmucham na zimne. Może po wakacjach coś pyknie, bo mam już dość...
 
reklama
Objawy moga byc rozne a moze ich nie byc wcale. Moga to byc bole piersi, może objawiać się zaburzeniami miesiączkowania, niepłodnością, spadkiem libido i mlekotokiem.Ja np nie mialam zadnych objawow. Ale mi hiperprolaktynemia wyszla dopiero po obciążeniu ta tabletka.
Biore aktulanie pol tabletki (Norprolac) na noc.
problem jest tez taki ze nadmiar prolaktyny zaburza produkcje progesteronu a co za tym idzie niewydolność cialka zotlego. Stad problemy z zajściem w ciaze.
No ja właśnie tez nie mam żadnych z tych objawów tylko nol piersi ale to przed okresem
 
A jak u Ciebie sytuacja? Jakieś przeczucia?
Tak jakoś szczególnie zapadlas mi w pamięć ;)
Jak milo❤️Dziekuje😘 Dzis jestem 10dpo, 22dc.
Juz chyba na nic nie licze .
to moj 4 cykl stymulowany i jesli w tym sie nie uda to juz nie wiem co dalej , najgorsza ta bezradność 😔
Niby wszystko Ok, pecherzyki rosna, owulacje piekne a ciazy jak nie bylo tak nie ma😔
 
Jak milo❤️Dziekuje😘 Dzis jestem 10dpo, 22dc.
Juz chyba na nic nie licze .
to moj 4 cykl stymulowany i jesli w tym sie nie uda to juz nie wiem co dalej , najgorsza ta bezradność 😔
Niby wszystko Ok, pecherzyki rosna, owulacje piekne a ciazy jak nie bylo tak nie ma😔
Mam tak samo jak Ty. Ja myślę że po tej laparo spróbuję jeszcze inseminacji na stymulowanym cyklu. Bo ta ostatnia byka na moim cyklu bez stymulacji. Może coś tam nie tak jest.
 
reklama
Do góry