reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja biorę Pregna Start, Ovarin, Miovalia Nac (3-7dc), ForMeds Prenacaps DHA i Koenzym Q10 + wit E nie wiem czy coś jest konkretnie na DHEA-SO4, ale nic innego nie brałam i zbiłam z wyniku ponad 700 na 321 [emoji4]
Hmmm kurde to nie wiem co mogło tak ładnie na dheas zadziałać. [emoji2370]
Ovarin i miovella to to samo, bierzesz podwójna dawkę?
Z tego co wymienilas nie brałam tylko dha i Q10, ale nie sądzę, żeby Q10 mi pomogło obniżyc dheas [emoji2370]
Wiesz co mi się wydaje? Ze dostinex zadziałal ci ładnie i na prolaktynę i na dheas. Te hormony są od siebie zależne [emoji848][emoji848][emoji848] chociaż jeden produkuje przysadka a drugi nadnercza. ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się, że suplementy nie miały tu wiele do rzeczy...
Nie znam niestety działania dostinexu.
Zainspirowałas mnie i na następnej wizycie zapytam o to lekarza. Prolaktynę badałam wiele razy, ale nigdy po obciążeniu.
[emoji3]
 
reklama
Powiedzcie mi kochane mam pozytywny test owulacyjny krechy krwisto czerwone .... Ale dzisiaj idę na noc do pracy i nie mam szans na seks bo mam jeszcze rodzinkę u siebie w gościnie ale czy jest szansa że jutro wieczorem jak będzie zbliżenie to coś z tego będzie ? Seks był też wczoraj :)
 
Dziewczyny co myślicie? Test jest wiarygodny? Jutro powinnam dostać okres
 

Załączniki

  • 7c0c3a0a-84a5-4fdf-9600-16d83e9b3a28.jpg
    7c0c3a0a-84a5-4fdf-9600-16d83e9b3a28.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 153
  • bcd4a739-9a97-4d77-bff2-1297a893615d.jpg
    bcd4a739-9a97-4d77-bff2-1297a893615d.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 147
Powiedzcie mi kochane mam pozytywny test owulacyjny krechy krwisto czerwone .... Ale dzisiaj idę na noc do pracy i nie mam szans na seks bo mam jeszcze rodzinkę u siebie w gościnie ale czy jest szansa że jutro wieczorem jak będzie zbliżenie to coś z tego będzie ? Seks był też wczoraj :)
Jeśli test owu jest pozytywny to owulacja nastąpi w przeciągu 24-48h. Poza tym plemniki mogą przeżyć od 3 do 5 dni nawet 🙂
 
Hmmm kurde to nie wiem co mogło tak ładnie na dheas zadziałać. [emoji2370]
Ovarin i miovella to to samo, bierzesz podwójna dawkę?
Z tego co wymienilas nie brałam tylko dha i Q10, ale nie sądzę, żeby Q10 mi pomogło obniżyc dheas [emoji2370]
Wiesz co mi się wydaje? Ze dostinex zadziałal ci ładnie i na prolaktynę i na dheas. Te hormony są od siebie zależne [emoji848][emoji848][emoji848] chociaż jeden produkuje przysadka a drugi nadnercza. ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się, że suplementy nie miały tu wiele do rzeczy...
Nie znam niestety działania dostinexu.
Zainspirowałas mnie i na następnej wizycie zapytam o to lekarza. Prolaktynę badałam wiele razy, ale nigdy po obciążeniu.
[emoji3]
Ja biorę Miovelia Nac to jest co innego niż ta zwykła 😊 Nie wiem co pomogło może nie suplementy w sumie to tylko suplementy 😅 ale myśle, że na inne hormony coś tam mogły pomóc, bo też się poprawiły chociaż tego się nie dowiem na pewno zanim się na nie zdecydowałam wyniki były gorsze, ale może być tak jak mówisz i to kwestia zbicia prolaktyny w każdym razie nie pogorszyły to mogę z czystym sumieniem polecić trochę witaminek, bo często tu ktoś o nie pyta
 
reklama
Do góry