reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Po prostu pierwsze komornik musi pozostawić na koncie minimalną krajową na życie, a po drugie wchodzi na pensje właścicieli mieszkania, a nie osób zameldowanych
Wszedł na pensje mojej mamy i starszej siostry, to mieszkanie komunalne, może dlatego, napisane było w dokumentach ze będą pobierać do 50% wypłaty
 
I co robić? Podstawowe, czy rozszerzone? Różnica w cenie widziałam w sumie jest minimalna w klinikach. Narzeczony jest dzisiaj po USG jąder. Wszystko jest w porządku. Lekarz zlecił, abyśmy poszukali miejsca gdzie zbada nasienie.
 
Z autem chyba mnie pomyliłaś z kimś [emoji849] Jestem zameldowana w tym mieszkaniu, wiec dług tez jest na mnie. Komornik zablokował wszystkie konta, mama nie może wypłacać gotówki, zarabia tylko 1900 zł, a podobno 1900 zł musi zostać na koncie na życie, ojciec nie pracuje aktualnie. Ja staram się pomoc oczywiście, na moje konto bankowe nie będzie wpływała moja pensja tylko na narzeczonego, żeby mi nie zabrali całości. A ja będę po prostu wpłacać na ten dług. Ale to i tak kropla w morzu, dug jest ogromny..[emoji17]
Komornik nie może zabrać wszystkiego. Więc dziwne, że zablokował wam konto wszystkim.
To, że podasz inne konto to mało ważne bo i tak ci ściągnie z wynagrodzenia twojego skoro dług jest twój.
z autem raczej nie pomyliłam bo twoje dane i twoje zdjęcie widnieje :) no ale jak ktoś chce to wpłaci.
 
Z autem chyba mnie pomyliłaś z kimś 🙄 Jestem zameldowana w tym mieszkaniu, wiec dług tez jest na mnie. Komornik zablokował wszystkie konta, mama nie może wypłacać gotówki, zarabia tylko 1900 zł, a podobno 1900 zł musi zostać na koncie na życie, ojciec nie pracuje aktualnie. Ja staram się pomoc oczywiście, na moje konto bankowe nie będzie wpływała moja pensja tylko na narzeczonego, żeby mi nie zabrali całości. A ja będę po prostu wpłacać na ten dług. Ale to i tak kropla w morzu, dug jest ogromny..😔
Teściu jak kiedyś miał komornika to tylko teścia konto i współmałżonki zablokowali czy tam minimalna pensje dostawał. A maja tez syna co jest zameldowany i pracował i jemu nie zablokowali. Zależy od kwoty No i rzadan wierzyciela... co komornik to inaczej
 
reklama
Do góry