reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej, dawno mnie tu nie było, starałam się podczytywać, ale postów jest mnóstwo :) jestem w 14 dc (cykle 32-34) byłam rano na wizycie u nowego ginekologa, który zlecił mi mnóstwo badań. Zrobił mi dzisiaj usg i stwierdził, że zbyt cienkie endonetrium 5mm, jeden pęcherzyk dominujący 10mm. Mimo, że wyniki badań były w normie powiedział, że trzeba popracować nad estrogenem. Od nowego cyklu zaczynam stymulacje letrozolem.
 
reklama
Hej, dawno mnie tu nie było, starałam się podczytywać, ale postów jest mnóstwo :) jestem w 14 dc (cykle 32-34) byłam rano na wizycie u nowego ginekologa, który zlecił mi mnóstwo badań. Zrobił mi dzisiaj usg i stwierdził, że zbyt cienkie endonetrium 5mm, jeden pęcherzyk dominujący 10mm. Mimo, że wyniki badań były w normie powiedział, że trzeba popracować nad estrogenem. Od nowego cyklu zaczynam stymulacje letrozolem.

To chyba zapowiada się dłuższy cykl, bo zanim ten pęcherzyk pecherzyk urośnie urosnie to jeszcze pare dni trzeba. A w tym czasie i endo jest zupełnie w porządku jak na stan przed owu.

Edit: choć jak policzyłam to wcale nie musi być dłuższy [emoji16] jakby owu była za tydzień to wszystko w normie [emoji2368]
 
Do góry