reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, u mnie tez była ciąża pozamaciczna i mnóstwo lekarzy mówiło jak Twój. Aż trafiłam do świetnego profesora który totalnie mnie zaskoczył - powiedział, ze ryzyko ciąży pozamacicznej jest teraz zwiększone, ale niezależnie od tego z której strony będzie owulacja i jego zdaniem bez sensu jest czekać i sprawdzać. Ryzyko takie samo, bo pecherzyki są przechwytywane czasem przez przeciwległe jajowody. Któraś z dziewczyn mi tu napisała, ze miała owulacje po droznej stronie, a zaszła w ciąże pozamaciczna, która ulokowała się w przeciwnym jajowodzie 🥺🥺🥺 Wiec… ja postanowiłam posłuchać profesora. I zaryzykować. Oczywiście nie namawiam Cię do tego, ale dziele się moja historia. U mnie wiadomo było po hsg ze jeden jajowod jest niedrożny.
Dlatego wiele lekarzy zaleca usunięcie chorego jajowodu, wtedy szanse na zdrową ciążę często rosną a nie maleją.
 
reklama
U mnie też takie wrażenie że wszystkim do okoła się udaje a dlaczego nie mi?! Takie to nie sprawiedliwe.. Niestety zaczynam sobie do głowy to nabierać.. A jeszcze jestem w takiej sytuacji że pracuje z malutkimi dziećmi w wieku do 2.5 l w żłobku... 🙂
Jakby mi coś pomogło to by mnie tu nie było [emoji1]
My się staramy chyba 15 miesięcy. Bezdzietni póki co.

A co do do tego, ze wszyscy wokół w ciąży - tez mam takie wrażenie. Rodzą, albo w ciąży. Może wcześniej na to człowiek tak nie zwracał uwagi [emoji16]

Powodzenia [emoji1696]
Zaczynam
 
Test ciążowy dzisiaj już ze słaba kreska, kłuje jajnik Non stop. Widzę ze kreska wcale nie ciemnieje 😕, a wręcz jest jaśniejsza 😭. Jadę do alabu za chwile. Jestem tak rozstrzęsiona i tak złe się czuje z tego powodu, ze rycze jak bóbr. Masakra . Miałam jakieś takie przeczucie ze nic z tego. Mam tylko nadzieje ze to nie ciaza ektopowa…..tak się boje.
 
Test ciążowy dzisiaj już ze słaba kreska, kłuje jajnik Non stop. Widzę ze kreska wcale nie ciemnieje 😕, a wręcz jest jaśniejsza 😭. Jadę do alabu za chwile. Jestem tak rozstrzęsiona i tak złe się czuje z tego powodu, ze rycze jak bóbr. Masakra . Miałam jakieś takie przeczucie ze nic z tego. Mam tylko nadzieje ze to nie ciaza ektopowa…..tak się boje.
Trzymaj się.. 😘
 
hej :) ja dalej wyczekuje naszego pierwszego. Mam 26 lat, mój mąż 35. Poroniłam w marcu tego roku, staramy się od czerwca zeszłego roku. Na razie nic nam nie pomogło, chociaż myśle że w pierwszej ciazy pomogło to że zajęłam się ćwiczeniami i trochę odpuściłam. Zajęłam się sobą. Ale to ciężko stwierdzić :)
Przykro mi i mam nadzieję, że w końcu się uda ;) Człowiek przejmuje się sobą, ale ludzie mają gorsze przeżycia i jakoś dają radę. Ważne aby dążyć do upragnionego celu :)
 
Ostatnia edycja:
Jakby mi coś pomogło to by mnie tu nie było [emoji1]
My się staramy chyba 15 miesięcy. Bezdzietni póki co.

A co do do tego, ze wszyscy wokół w ciąży - tez mam takie wrażenie. Rodzą, albo w ciąży. Może wcześniej na to człowiek tak nie zwracał uwagi [emoji16]

Powodzenia [emoji1
Ja zawsze zwracałam na to uwagę, bo dużo wcześniej niż mąż byłam gotowa na dziecko. Ciężko było go przekonać, ale to też z powodu naszej sytuacji. A to pytanie miało być skierowane bardziej do dziewczyn, którym już się udało. Może jeszcze zaglądają tu co raz i podzieliły by się swoimi doświadczeniami :)
 
Test ciążowy dzisiaj już ze słaba kreska, kłuje jajnik Non stop. Widzę ze kreska wcale nie ciemnieje 😕, a wręcz jest jaśniejsza 😭. Jadę do alabu za chwile. Jestem tak rozstrzęsiona i tak złe się czuje z tego powodu, ze rycze jak bóbr. Masakra . Miałam jakieś takie przeczucie ze nic z tego. Mam tylko nadzieje ze to nie ciaza ektopowa…..tak się boje.
Trzymaj się 😘
 
Hej dziewczyny.. ja znow w pracy, już po kawie, no i boli mnie podbrzusze jak na okres… a do @ jeszcze tydzień. Nie robię sobie jakichś złudnych nadziei bo już tak wiele razy miałam ale czekam… :)
 
reklama
Do góry