reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ok, mam wynik bety-111 mlU/ml.
Nauczona przez Was, w sobotę ponowie wynik. Wynik progesteronu jeszcze niedostępny mam.
Odpowiadając na pytanie, o zmiany w tym cyklu:
4 listopada (10dc) miałam robione HSG. Wynik: lewy jajowod niedrożny, prawy drożny. Dostałam receptę na 2 op. CLO, które miałam brac od nowego cyklu. Jeśli chodzi o samopoczucie, doskwierał mi ten cykl. Na 7 dni przed planowana 🙉 pojawiły się bole menstruacyjne, i trwają do teraz. Lekka wrażliwość piersi, i tyle.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa, robiłam test 2 dni po implantacji (lekkie krwawienie) wiec wiem kiedy była implantacją jestem pod stała opieka lekarza w klinice leczenia niepłodności. Nie mam żadnych chorób wyniki mam bardzo dobre mój mąż tez, przyczyna braku ciąży od 8 lat nie wiadoma. Ale do rzeczy, zrobiłam test i wyszła ładna blada różowa kreska, na drugi dzień zrobiłam test z nadzieja ze będzie już ciemniejsza ale niestety kreski brak. Jestem 8 dni po owulacji. Czy któraś z was tak miała ? Test o czułości 10. Wstawiam zdjęcie testu niestety już wyblakły.
 

Załączniki

  • 7FE48508-59FE-4C49-9974-D983966F9BB0.jpeg
    7FE48508-59FE-4C49-9974-D983966F9BB0.jpeg
    555 KB · Wyświetleń: 74
Umiesz stwierdzić kiedy miałaś implantacje, a nie wiesz ze przyrostu bety nie sprawdza się testami?
Idź na bete.
Hej dziewczyny jestem tu nowa, robiłam test 2 dni po implantacji (lekkie krwawienie) wiec wiem kiedy była implantacją jestem pod stała opieka lekarza w klinice leczenia niepłodności. Nie mam żadnych chorób wyniki mam bardzo dobre mój mąż tez, przyczyna braku ciąży od 8 lat nie wiadoma. Ale do rzeczy, zrobiłam test i wyszła ładna blada różowa kreska, na drugi dzień zrobiłam test z nadzieja ze będzie już ciemniejsza ale niestety kreski brak. Jestem 8 dni po owulacji. Czy któraś z was tak miała ? Test o czułości 10. Wstawiam zdjęcie testu niestety już wyblakły.
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa, robiłam test 2 dni po implantacji (lekkie krwawienie) wiec wiem kiedy była implantacją jestem pod stała opieka lekarza w klinice leczenia niepłodności. Nie mam żadnych chorób wyniki mam bardzo dobre mój mąż tez, przyczyna braku ciąży od 8 lat nie wiadoma. Ale do rzeczy, zrobiłam test i wyszła ładna blada różowa kreska, na drugi dzień zrobiłam test z nadzieja ze będzie już ciemniejsza ale niestety kreski brak. Jestem 8 dni po owulacji. Czy któraś z was tak miała ? Test o czułości 10. Wstawiam zdjęcie testu niestety już wyblakły.

Beta.
 
Umiesz stwierdzić kiedy miałaś implantacje, a nie wiesz ze przyrostu bety nie sprawdza się testami?
Idź na bete.
Wiem, lecz chciałam sprawdzić czy wogole jest sens iść na betę, miałam setki sytuacji ze test wychodził pozytywny ( lekka kreska) biegłam na betę a na becie 1,10.
W tym cyklu nie chciałam znowu być rozczarowana, w laboratorium już jestem stałym klientem 😂
Zdziwiło mnie to ze taka ładna kreska tak szybko się pojawiła, miałam nadzieje ze na drugi dzień będzie ciemniejsza ale lipa. Dlatego zapytałam czy któraś tak miała.
Jutro rano zrobię ponownie test sikany i pójdę na betę.
 
reklama
Do góry