reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Drogę sraraczki już od jakiegoś czasu Was czytam, wczoraj po prawie 2 lat staran zobaczylam 2 kreseczki, druga bardzo ładna, dzisiaj powtórzyłam test miałam wrażenie że kreska jest jeszcze mniej wyraźną. Zrobiłam bete wynik to 74 czy to nie za malo jak na 4t4dc ?
Spokojnie, nie ma takiego czegoś jak "za mało ". Każda ciąża rozwija się inaczej i u każdej z nas do implantacji dochodzi w innym dniu. Najważniejszy jest przyrost po 48h. 😉
 
reklama
Drogę sraraczki już od jakiegoś czasu Was czytam, wczoraj po prawie 2 lat staran zobaczylam 2 kreseczki, druga bardzo ładna, dzisiaj powtórzyłam test miałam wrażenie że kreska jest jeszcze mniej wyraźną. Zrobiłam bete wynik to 74 czy to nie za malo jak na 4t4dc ?

Nie ma czegoś takiego jak za mało. Wszystko zależy kiedy doszło do implantacji. Poza tym pojedynczy wynik tylko stwierdza ciąże, jak chcesz możesz powtórzyć po 48h i sprawdzić przyrost - przynajmniej nieco Ci to powie o rozwoju wczesnej ciąży.
 
Ok, mam wynik bety-111 mlU/ml.
Nauczona przez Was, w sobotę ponowie wynik. Wynik progesteronu jeszcze niedostępny mam.
Odpowiadając na pytanie, o zmiany w tym cyklu:
4 listopada (10dc) miałam robione HSG. Wynik: lewy jajowod niedrożny, prawy drożny. Dostałam receptę na 2 op. CLO, które miałam brac od nowego cyklu. Jeśli chodzi o samopoczucie, doskwierał mi ten cykl. Na 7 dni przed planowana 🙉 pojawiły się bole menstruacyjne, i trwają do teraz. Lekka wrażliwość piersi, i tyle.
Gratulacje :)🥳
u mnie 31dc, @ spóźniona ale testy białe aż razi ;) ponoć te trzy mce po hsg są najbardziej płodne ;)
 
Cześć dziewczyny 😘
Powoli się z wami żegnam na jakiś czas 😥
To był ostatni stymulowany cykl.
Jestem 9dpo. Samopoczucie do D... Brzuch pobolewa jak na 🙈 chociaż jeszcze dobre 8 dni zostało. Czuję, że nic z tego.
Od grudnia wizyty u ginekolog-dietetyk w związku z IO.
Trzymajcie sie ciepło i kiedy tutaj wrócę liczę, że was już tu nie będzie 🤗🤗🤗
Dziękuję za wszystkie rady, opinie i podpowiedzi. Za wszystkie kciuki i słowa otuchy.
 
No teorie sa różne, ale uznaje się, ze owu wystąpiła jeśli 3 następne pomiary będą wyższe niż 6 poprzedzających. Ale tak jak mówię, różne są metody i różni ludzie, temp niby może wzrosnąć i pare dni po owu. A po piku owu może być do 2 dni zdaje się, wiec… czekamy [emoji16]
dzisiaj skok temperatury (wczoraj 36,51 dzisiaj 36,77), jeśli się utrzyma to wychodziłoby, że teoretycznie pozytywne testy owu wychodzą mi w dzień owu, a nie 24-48h przed 🙈🙉🙊 Fajna ta zabawa z temperaturami 🤣
 
reklama
Do góry