reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Progesteron jest DOBRY.
Są zdrowe donoszone ciążę przy progu 8 na takim etapie ciąży i nie donoszone na poziomie proga 50 na takim etapie.
Teraz progesteron powinien zacząć rosnąć więc jak będziesz kontrolować przyrost bety sprawdź sobie i proga dla spokoju.
Na tym etapie nie ma potrzeby jeść proga "na wszelki wypadek", a już na pewno nie ma powodu do zmartwień i nie daj sobie wmówić, ze jest inaczej... Zbadasz jutro i będziesz wiedzieć jaka jest tendencja.
Jak lekarz uzna, ze można jakoś dodatkowo uzupełnić proga to na pewno Ci to zaleci, ale aktualnie nie masz się czym przejmować
Dziewczyny, progesteron 15,4 przy mojej dzisiejszej becie 111.
Jest powód do niepokoju? Ja z tych wiecznie bojących...
 
reklama
Chciałabym zamieści sprostowanie. Wczoeaj jednak nie było peak'u, za to dziś ewidentnie jest 🤣
Tryb parzenia się jak króliki odpalony od kilku dni 😂
 

Załączniki

  • ac7874d7-1142-4d23-8667-6192aa7de51a.jpg
    ac7874d7-1142-4d23-8667-6192aa7de51a.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 72
  • d22c2dbc-fdad-4821-a929-da440d885910.jpg
    d22c2dbc-fdad-4821-a929-da440d885910.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 74
dzisiaj skok temperatury (wczoraj 36,51 dzisiaj 36,77), jeśli się utrzyma to wychodziłoby, że teoretycznie pozytywne testy owu wychodzą mi w dzień owu, a nie 24-48h przed [emoji85][emoji86][emoji87] Fajna ta zabawa z temperaturami [emoji1787]

A może był pik już wczoraj wieczorem, w nocy, nie wiaodmo [emoji16]
 
Dziewczyny, jestem przed okresem i martwie się, ze dopadła mnie infekcja a jutro sobota. Korzystałyście może gdzieś z recept online, znacie jakaś stronę albo jak szybko dostac recepte? Kiedyś brałam pimafucin x3 i chciałabym szybko zacząć działać.
 
Dziewczyny, jestem przed okresem i martwie się, ze dopadła mnie infekcja a jutro sobota. Korzystałyście może gdzieś z recept online, znacie jakaś stronę albo jak szybko dostac recepte? Kiedyś brałam pimafucin x3 i chciałabym szybko zacząć działać.

Jeśli korzystasz z jakiejs prywatnej opieki medycznej (PZU itp.) to wystarczy nawet telewizyta zapewne.
 
A może był pik już wczoraj wieczorem, w nocy, nie wiaodmo [emoji16]
dziś temperatura znów w górę, bo 36,89 💪
Udało mi się wieczorem od męża materiał geneteyczny pobrać 🤣 Ale w nocy dostał gorączki, więc biedaczysko się pochorowało co niestety ukróciło Nasz plan bzykania 😂 Czekam, aż mnie też dopadnie, wtedy reszta wykresu temperatur pojdzie w piździec 😝

Ktoś testuje w najbliższych dniach?

Miłego weekendu życzę 💐
 
Dziewczyny, jestem przed okresem i martwie się, ze dopadła mnie infekcja a jutro sobota. Korzystałyście może gdzieś z recept online, znacie jakaś stronę albo jak szybko dostac recepte? Kiedyś brałam pimafucin x3 i chciałabym szybko zacząć działać.
Ja kiedyś kupiłam bez recepty gynoxin optima, nie miałam jak zdobyć recepty i powiem ci że pomogło.
Ale wiadomo jak to czasem bywa z tymi bez recepty, ale jest to lek więc gdy byś nie zdobyła recepty możesz spróbować.
Ja na szczęście nie mam problemów z infekcjami intymnymi, zdarzają mi się na prawdę bardzo bardzo rzadkie, ostatnią była z jakieś półtora roku temu.
 
A to musi mnie ktoś zaprosić bo ja chyba wtedy opuściłam grupę 🤦🏻 dlatego nie mogę Was znaleźć ani się do was 'dobić' 😁
A jak to jest z tą grupą, kto tam może dołączyć? W zeszłym roku na listopadówkach i grudniówkach była lista i fajne to było, to dopingowanie i czekanie na cudze kreseczki :) Powoli się wykruszały dziewczyny, w tym ja, powstał wątek zamknięty, a ja też już nie miałam jak wrócić.
 
reklama
Do góry