reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022 tymczasowe

Oł maj gad. Wkoncu jesteście 😍 ja mam takiego stresa że szok.
Cz.1
Ja wczoraj w południe(tj.28.03) w badaniu nie miałam jeszcze owu, po południu poleciała m po testy do apteki zeby sprawdzić kiedy zacznie lh rosnąc. Nim doszlam do tej apteki zaczął mnie napierdzielac prawy jajnik tak bardzo że az ciągnęła mnie pachwina-stwierdzilam ohoho teraz to na bank pękło no i poszlam po te testy nasikalam i dwie kresy odrazu więc ja juz chyba bez testow wiem kiedy😂 ale zeby nie bylo tak różowo od wczoraj rana troche pobolewalo mnie i "tam na dole", dziś mam wrażenie ze jestem opuchnieta i boli-wiec stawiam ze kandydoza mnie dopadla bo czemu by nie w dni plodne w samą owu 😭...jakies tam starania były ale nie wiem czy mam jeszcze podchodzić w tym stanie do roboty czy dać sobie spokoj bo i tak nic z tego nie bedzie jak stan zapalny się rozwija i trzeba leki zaaplikowac 😞 no i starego żeby nie poczęstować.
Obstawiam że to po antybiotykach jakie brałam na zatoki do zeszłego poniedziałku.
Ekstra, cykl zaraz po hsg psu w dupe. Dlaczego życie jest takie podle...
Ps. Chociaż estradiol poszybował na 290 pg/ml.
Współczuje i to dosłownie. U mnie w styczniu biochem i dwa ostatnie cykle pozamiatane (covid, zatrucia, infekcje)… wiec mogę sobie wyobrazić co czujesz
 
reklama
Oł maj gad. Wkoncu jesteście 😍 ja mam takiego stresa że szok.
Cz.1
Ja wczoraj w południe(tj.28.03) w badaniu nie miałam jeszcze owu, po południu poleciała m po testy do apteki zeby sprawdzić kiedy zacznie lh rosnąc. Nim doszlam do tej apteki zaczął mnie napierdzielac prawy jajnik tak bardzo że az ciągnęła mnie pachwina-stwierdzilam ohoho teraz to na bank pękło no i poszlam po te testy nasikalam i dwie kresy odrazu więc ja juz chyba bez testow wiem kiedy😂 ale zeby nie bylo tak różowo od wczoraj rana troche pobolewalo mnie i "tam na dole", dziś mam wrażenie ze jestem opuchnieta i boli-wiec stawiam ze kandydoza mnie dopadla bo czemu by nie w dni plodne w samą owu 😭...jakies tam starania były ale nie wiem czy mam jeszcze podchodzić w tym stanie do roboty czy dać sobie spokoj bo i tak nic z tego nie bedzie jak stan zapalny się rozwija i trzeba leki zaaplikowac 😞 no i starego żeby nie poczęstować.
Obstawiam że to po antybiotykach jakie brałam na zatoki do zeszłego poniedziałku.
Ekstra, cykl zaraz po hsg psu w dupe. Dlaczego życie jest takie podle...
Ps. Chociaż estradiol poszybował na 290 pg/ml.
cho na prawilny wątek :)
No ale jak postarane to zawsze jakaś szansa jest :)
 
Witajcie kochane, po wielu staraniach udało się i mnie 🥰kreski wyszły dosłownie po 6 sekundach. Ostatni okres 25.2. Natomiast wizyta 5.5. Chciałam wcześniej, ale mój gin któremu ufam i który polecił mi miositogyn powiedział, ze to będzie idealny czas. Jest to dla mnie odległa przyszłość i stresuje się nieco. Ale wierze, ze wszystko będzie dobrze, również u Was !
 

Załączniki

  • 038EEB0C-87EC-471E-9A1E-B8217CF5D81A.jpeg
    038EEB0C-87EC-471E-9A1E-B8217CF5D81A.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 137
Przez problemy z forum, wyszedł mi wasz temat.
Chce wam napisać ku pokrzepieniu serc.
Starałam się no młoda ponad 7 lat!!!
Poronienia, wzloty i upadki na porządku dziennym.
Ponad dwa lata temu, poronienie w styczniu. .Postanowiłam skończyć z tematem ciąży. . Moja psychika była na takim poziomie, że na dawałam się tylko i wyłącznie na leczenie zamknięte. Ale jakoś próbowałam się
poskładać.
W kwietniu dalej brak okresu. Psychotropy itp.

Mąż do mnie, zrób test.. Ja mu na to, że na pierdolca jeszcze nie zrobili sikanego testu i naj lepiej jak mnie zostawi i ułoży sobie zycie z normalna osoba.
Ale, kupił test i zmusił do zrobienia.
Dwie kreski.. Co ja odwalalam to moje. Stwierdzam, że i tak poronie. Mąż pilnował tabletek, robił zastrzyki bo ja miałam wywalone.
Ale do brzegu, mam koło siebie 17 MC core 😁

W tym wpisie chciałam wam powiedzieć, że i dla was wzejdzie słońce ❤❤❤
 

Załączniki

  • 0baefdb6-3186-41e1-b331-cc3fed9d20c8.jpg
    0baefdb6-3186-41e1-b331-cc3fed9d20c8.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 102
  • bc3cf0e2-f7f2-4659-b751-7702f00485da.jpg
    bc3cf0e2-f7f2-4659-b751-7702f00485da.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 92
Hej 👋 co może być powodem niskiego progesteronu ? Kilka ostatnich cykli było stymulowanych i monitorowanych. Progesteron 7 dni po owulacji w okolicach 14 ng (norma 1.2-15,9). W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem, dwa pęcherze około 22-23 mm. Lekarz był zadowolony, 17 dc dostałam zastrzyk na pęknięcie. Wynik progesteronu z 24 dc tylko 7,7 ng
:(
Gdzie może leżeć problem ?
 
Hej 👋 co może być powodem niskiego progesteronu ? Kilka ostatnich cykli było stymulowanych i monitorowanych. Progesteron 7 dni po owulacji w okolicach 14 ng (norma 1.2-15,9). W tym cyklu owulacja potwierdzona monitoringiem, dwa pęcherze około 22-23 mm. Lekarz był zadowolony, 17 dc dostałam zastrzyk na pęknięcie. Wynik progesteronu z 24 dc tylko 7,7 ng
:(
Gdzie może leżeć problem ?
Znalazłaś źródło problemu?
 
reklama
Dziewczyny zostały mi takie leki. Może któraś chciałaby? Wszsystkie maja długie daty ważności. Oddam za 40 zł (plus przesyłka). Jest jeden prolutex plus strzykawa i igła, duphaston, estrofem, lutinus z aplikatorem 9szt, orgametril, folik, progesteron bensis 100 mg całe opakowanie, lamette - wssystkie ilości jak na foto. Do tego mam ten pen rekovelle nie wiem czy jego się napełnia czy on się jescze przydaje ale sa tam Dwie niezużyte igiełki. Jak któraś z was jest zainteresowana prosze o wiadomość tutaj a najlepiej na priv :) Mi przyniosły szczęście ;)
A to handel lekami na receptę jest legalny ?
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
25 tys
Wyświetleń
2M
Do góry