reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022 tymczasowe

reklama
Siema, jak już wszystko wróci do normy to wbijaj na nasz wątek jak masz ochotę ;)
a jakie masz problemy zdiagnozowane? Jak partner?
Siema, jak już wszystko wróci do normy to wbijaj na nasz wątek jak masz ochotę ;)
a jakie masz problemy zdiagnozowane? Jak partner?
u niego spora ilość nieruchomych plemników i w kwietniu ma robić powtorke badań czy suple dały radę. Chociaż tak je bierze że aż strach. Muszę przypominać.
A u Mnie od stycznia wyszla hiperinsulinemia, biorę mete 500 i chciałabym sprawdzic czy coś drgnelo w tej kwestii ale nie mogę jeszcze zrobić krzywej, najwcześniej w lipcu. Chociaż endo twierdzi że to nie jest przeszkoda bo insulina bie jest jakoś mega kosmicznie wysoka nie wiem. Poza tym tarczyca w porządku, prolaktyna zbita i ogólnie wyniki mam w porządku. Tylko ciąży brak
 
A dobrze, dziękuje ze pytasz ☺️ Skończony 25 tydzień i na szczęście wszystko jest ok, dzisiaj idę się szczepić 3 dawka mam nadzieje, że mnie nie rozłoży 😁
Wczoraj doszczepiałam się Pfizerem 3 dawka, w 19+5. Czuję tylko ból mięśnia w miejscu wkłucia, gorączka nie wyskoczyła. Powodzenia :)
 
u niego spora ilość nieruchomych plemników i w kwietniu ma robić powtorke badań czy suple dały radę. Chociaż tak je bierze że aż strach. Muszę przypominać.
A u Mnie od stycznia wyszla hiperinsulinemia, biorę mete 500 i chciałabym sprawdzic czy coś drgnelo w tej kwestii ale nie mogę jeszcze zrobić krzywej, najwcześniej w lipcu. Chociaż endo twierdzi że to nie jest przeszkoda bo insulina bie jest jakoś mega kosmicznie wysoka nie wiem. Poza tym tarczyca w porządku, prolaktyna zbita i ogólnie wyniki mam w porządku. Tylko ciąży brak
ehhhh u nas też te cholerne plemniki. Ja już słyszałam głosy, że czynnik męski jest "łatwy" do naprawienia. Będę po mordach lać
 
reklama
Oł maj gad. Wkoncu jesteście 😍 ja mam takiego stresa że szok.
Cz.1
Ja wczoraj w południe(tj.28.03) w badaniu nie miałam jeszcze owu, po południu poleciała m po testy do apteki zeby sprawdzić kiedy zacznie lh rosnąc. Nim doszlam do tej apteki zaczął mnie napierdzielac prawy jajnik tak bardzo że az ciągnęła mnie pachwina-stwierdzilam ohoho teraz to na bank pękło no i poszlam po te testy nasikalam i dwie kresy odrazu więc ja juz chyba bez testow wiem kiedy😂 ale zeby nie bylo tak różowo od wczoraj rana troche pobolewalo mnie i "tam na dole", dziś mam wrażenie ze jestem opuchnieta i boli-wiec stawiam ze kandydoza mnie dopadla bo czemu by nie w dni plodne w samą owu 😭...jakies tam starania były ale nie wiem czy mam jeszcze podchodzić w tym stanie do roboty czy dać sobie spokoj bo i tak nic z tego nie bedzie jak stan zapalny się rozwija i trzeba leki zaaplikowac 😞 no i starego żeby nie poczęstować.
Obstawiam że to po antybiotykach jakie brałam na zatoki do zeszłego poniedziałku.
Ekstra, cykl zaraz po hsg psu w dupe. Dlaczego życie jest takie podle...
Ps. Chociaż estradiol poszybował na 290 pg/ml.
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
25 tys
Wyświetleń
2M
Do góry