reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej♥️ za mną jedna biochemiczna (wrzesień 2020) i jedna stracona w 12tc(wrzesień 2021) 💔 kolejne starania chciałabym zacząć od kwietnia. Na razie chyba nie czuję się jeszcze gotowa psychicznie. Jak się uda to będzie moje 3 dziecko ♥️
 
reklama
Dziewczyny, ja dziś mam 11 dpo, test rano był biały jak śnieg, brzuch już boli, lekkie plamienie pojawiło się.
Niestety wygląna na to, że będę zaczynać 18 cykl. 18...
podłamałam się, nie powiem. Pozamulam sobie, przerzyję ten okres jakoś i będę próować dalej
Przede mną drożność jak się uda
Dajcie znać co u Was <3
 
U mnie wreszcie po równo 2 msc negatywny test ciążowy i nie pamiętam kiedy mnie ta biel tak cieszyła [emoji28]
Wreszcie pożegnałam tą niby ciąże
Dziewczyny, ja dziś mam 11 dpo, test rano był biały jak śnieg, brzuch już boli, lekkie plamienie pojawiło się.
Niestety wygląna na to, że będę zaczynać 18 cykl. 18...
podłamałam się, nie powiem. Pozamulam sobie, przerzyję ten okres jakoś i będę próować dalej
Przede mną drożność jak się uda
Dajcie znać co u Was QUOTE]
 
reklama
Do góry