reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

U mnie znów spadek temperatury. Znów wkurv 🤬 Mam już dosyć tego jeb*nego cyklu, bo jest popier*dolony jak człowiek po dopalaczach 😡 jeb*ac chooja w dvpę! Pierd*lić starania jak nic z tego nie wychodzi!
wdech
wydech
Już mi lepiej, dzięki! To forum jest cudowne! 😘😂
Screenshot_20220430_075003.jpg
 
reklama
Hej!
Chciałabym dołączyć do Was, staram się z mężem o dziecko, aktualnie to nasz 11 cykl, byłam u lekarza w wrześniu i lutym - powiedział czekać jak po pełnym roku nic nie zdziałamy to wtedy pomyśleć o klinice :) czasem mniej czasem bardziej się przejmuje ze nadal się nie udało ani razu, w lutym zrobiłam podstawowe badania oraz AMH wszystko wyszło w miarę w normie, okresy mam regularne co 27-28 dni :)
Jak u Was starania ? Pewnie cześć z Was robiła już badania :) Jak nie wariujecie kilka dni przed okresem ;p
I czy któraś z Was może polecić mi z własnego doświadczenia klinikę w okolicy Katowic ? ;)
Siemano! Powiem Ci tak: jak któraś wariuje przed okresem to nikt jej tu za to nie gani bo wiemy jak jest :D
Większość dziewczyn jest po najrozniejszych badaniach, ja sama obecnie mam wstrzymane starania ale trwaja one juz okolo 2 lat z marnym skutkiem.
Powodzenia :)
 
dziękuję Ci bardzo za wymowna odpowiedź, poszukam wsparcia na innych grupach, przepraszam jeśli którąkolwiek "staraczke" ubodła wieść o moim nieprawidłowym pęcherzyku po 3 straconych ciążach... Życzę Wam powodzenia
Przykro z powodu Twoich strat, ale dziwi mnie Twoja bezrefleksyjność. Serio jest dla Ciebie dziwne, ze dostalas taka odpowiedź od dziewczyn, które po prostu takiej bety nigdy nie mialy a walczą o nia czesto ostatkiem sil? (Patrz ja). Nie ma co robic z siebie teraz smutnej, że tak źle potraktowalysmy. Troszke empati...
 
U mnie znów spadek temperatury. Znów wkurv 🤬 Mam już dosyć tego jeb*nego cyklu, bo jest popier*dolony jak człowiek po dopalaczach 😡 jeb*ac chooja w dvpę! Pierd*lić starania jak nic z tego nie wychodzi!
wdech
wydech
Już mi lepiej, dzięki! To forum jest cudowne! 😘😂Zobacz załącznik 1396925
Yebac go!! Dziada starego osrany cykl i starania!! Diss na cykl pluto_nova!!
Ja mam takiego pmsa, że uwazajcie ludzie bo wszystko mnie wkurvvia
 
Yebac go!! Dziada starego osrany cykl i starania!! Diss na cykl pluto_nova!!
Ja mam takiego pmsa, że uwazajcie ludzie bo wszystko mnie wkurvvia
mierzyłam temperaturę jak zwykle, budzik na 5:30 i taka zjebana wyszła. Poszłam spać dalej, bo weekend bez roboty, obudziłam się 7:20 i stwierdziłam, że zmierzę sobie jeszcze raz, a co! Ciekawe jaka różnica będzie, a tam wyszło 37,27! Moje ciało jest posrane! 😂🤣😂
 
reklama
Do góry