reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama

Załączniki

  • 197e14bb-c3b6-4e5f-a92a-507387d322a0.jpg
    197e14bb-c3b6-4e5f-a92a-507387d322a0.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 135
Nie było mnie 2 dni to muszę nadrobić :D
moje doświadczenie w tym cyklu polega właśnie na sprawdzeniu czy to nie mogę komórki są beznadziejnej jakości. Jak pomoże to pewnie mój mózg uzna, że to właśnie miało wpływ na zachodzenie i tracenie ciąży lub brak zachodzenia
Oooo, dawaj mi tu przepis na to doświadczenie! Chętnie stanę się królikiem doświadczalnym jeśli ma to pomóc.
A jeśli mogę zapytać. Miała któraś z was rak, ze robiłam takie badania bo np ktoś w rodzinie miał podobnie ? Bo mnie lekarz pytał o to, ale i mnie z tego co mi wiadomo to nikt nie miał problemów zachodzenie
I donoszeniem. Tylko ja wybryk natury 😞
Mnie nikt o to nie pytał, ale moja mama miała 2 poronienia. U mnie w badaniach póki co nic nie wyszło...
Też mam taką teorie ze stymulacja. Dwie pierwsze ciążę na stymulacji i dzieci urodzone po terminie zdrowe i piękne z bezproblemowych ciąż. Trzecia ciąża bez stymulacji bo wpadka i niestety w 9 tyg poronilam, czwarta ciąża bez stymulacji i niestety w 12 tyg poronilam. Teraz bez stymulacji nawet nie będę próbować 😃


Też mi na drożność wyszło że wszystko drozne jednak musieli coś przepchac mimo wszystko bo 3 miesiące później ciąża 🥰
Tylko u mnie stracone jedno bez stymulacji, drugie po stymulacji. Jednakże w pierwszą ciążę zaszłam szybko ale bez sukcesu, później kilka mcy zupełnie nic, a po pierwszej stymulacji odrazu zaszłam... Ciężko wysnuć jakąś teorię.
właśnie @Zazuu powiedz mi, bo rozumiem, że lekarz musi wystawić mi skierowanie na drożność prawda? Czy jeśli wystawi mi je prywatny, to normalnie na nfz mogę je wykorzystać?
dobre pytanie czy mając z gabinetu prywatnego można się zgłosić z takim skierowaniem na NFZ.
Mój mąż jak dostawał skierowanie na rezonans od prywatnego, to musiał i tak zawsze prosić się specjalisty na NFZ, żeby mógł zrobić na NFZ. Poebane to...🤔
Nie będę komentować już tej goovvnoburzy bo wystarczająco wściekał mnie moja temperatura...
Chyba jestem juz po owulacji 🙈
A seks byl jeden sporo przed nią jeśli była... No i kolejny cykl psu w dupe 😤😤
Czyli może twój eksperyment działa! Komórki dostały hiperprzyspieszenia. Tak coś czułam że u Ciebie to może być już owu, ale skoro miałaś tak wcześniej i była jednak później... 🤔 U mnie tylko pierwsze ciemnienie to jest to.
No hejka!
Jejku jak mi lepiej, że nie tylko ja wczoraj wkurwiona cały dzień byłam, na sterego tez! 😂 Ktoś rzucił na nas klątwę 😂
Dzisiaj lecę do mojej ginekolozki, zobaczę jak tam moja macica się miewa po tym poronieniu. Dzisiaj 10 dzień cyklu licząc od tego poronnego krwawienia. Zapewne usłyszę, że brak pęcherzyków na jajnikach, żadnego dominującego itp. No ale chociaż zobaczę, czy wszystko się ładnie oczyszcza. Miłego dnia dziewczyny 😘
Ooo, była tu nie jedna co na nas klątwy rzucała i że z tego jadu nie zajdziemy nigdy w ciążę 😛
 
Tylko Ciebie lepiej by jasny chu* nie strzelił w tej piwniczce 😉 Jeszcze się spotkamy w październiku na wspólnym testowaniu 😄
No mnie nie może nic strzelić do tego czasu, mam bana na ciążę 🤷🏽‍♀️
dziękuję Ci bardzo za wymowna odpowiedź, poszukam wsparcia na innych grupach, przepraszam jeśli którąkolwiek "staraczke" ubodła wieść o moim nieprawidłowym pęcherzyku po 3 straconych ciążach... Życzę Wam powodzenia
Wymowną? Nie wiem w jaki sposób milej i jaśniej mogę powiedzieć że ja, jak i wiele innych dziewczyn nie doszłyśmy nigdy do tego punku? I już nawet nie chodzi o empatię bo z tym ciężko jak widać ale o to że na ciążowym jest więcej dziewczyn z taką wiedzą na świeżo niż tutaj. Ja mogę odpowiedzieć na pytania dotyczące ciąży pozamacicznej, chcesz ? Śmiało pytaj! Dziewczyny tez chętnie opowiedzą o niepłodności, czynnikach męskich czy walki o owulacje. Jeśli jesteś po 3 stratach to może zapytaj na ciąża po poronieniu? Nie uważasz że to bardziej trafny wątek? Kurła myślcie trochę ludzie !
 
Hej!
Chciałabym dołączyć do Was, staram się z mężem o dziecko, aktualnie to nasz 11 cykl, byłam u lekarza w wrześniu i lutym - powiedział czekać jak po pełnym roku nic nie zdziałamy to wtedy pomyśleć o klinice :) czasem mniej czasem bardziej się przejmuje ze nadal się nie udało ani razu, w lutym zrobiłam podstawowe badania oraz AMH wszystko wyszło w miarę w normie, okresy mam regularne co 27-28 dni :)
Jak u Was starania ? Pewnie cześć z Was robiła już badania :) Jak nie wariujecie kilka dni przed okresem ;p
I czy któraś z Was może polecić mi z własnego doświadczenia klinikę w okolicy Katowic ? ;)
Polecam w Katowicach klinikę niepłodności Angelius provita i doktora Pawła Juraszka. Wspaniały lekarz. Konkretny i nie bagatelizuje problemów. Szuka przyczyny i ostrożnie dobiera leki. A przy tym bardzo sympatyczny i przystojny 😄

No hejka!
Jejku jak mi lepiej, że nie tylko ja wczoraj wkurwiona cały dzień byłam, na sterego tez! 😂 Ktoś rzucił na nas klątwę 😂
Dzisiaj lecę do mojej ginekolozki, zobaczę jak tam moja macica się miewa po tym poronieniu. Dzisiaj 10 dzień cyklu licząc od tego poronnego krwawienia. Zapewne usłyszę, że brak pęcherzyków na jajnikach, żadnego dominującego itp. No ale chociaż zobaczę, czy wszystko się ładnie oczyszcza. Miłego dnia dziewczyny 😘
Powodzenia! Też czekam co Ci powie. Ja miałam w 8dc perwszym po poronieniu już jeden pęcherzyk co się zdziwiłam ale endometrium bardzo cienkie. No i mi zalecił czekać 3 pełne cykle ze staraniami. Tylko ja straciłam ciaze w 12 tyg i beta była wysoka. Muszę sprawdzić ale jakieś dwa tyg temu jeszcze dwie kreski były na teście.
 
reklama
Do góry