reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A no to my raczej wszędzie razem, on raz na jakiś czas właśnie z kumplami wychodzi na wódkę xD
ja miałam kiedyś koleżankę, która nie potrafiła spędzić po południa sama. Codziennie pisała do kogoś, żeby cokolwiek z nią robił. Dla niej niemożliwym było spędzenie wieczoru samej z ksiażką czy filmem. STrasznie tego nie rozumiem. Ja kocham czas dla siebie :D
Popieram i też kocham czas dla siebie. Uwielbiam być z moim mężem również, ale wiele lat byłam sama, tego się nie zapomina :p
 
reklama
Kurde, zmotywowalas mnie troche zeby isc na tą krzywa... niby na czczo mam super ale kto wie. Ale wiesz, jak wiadomo co jest to może raz dwa i w ciąży będziesz :)
Leć na krzywą, nic nie stracisz, a może faktycznie się coś ważnego okaże i cyk myk będzie gówniak zaraz ;) Nooo, liczę, że się uda ;) Tym bardziej, że coraz więcej wiadomo ;)
 
Mój wybywa, i to częściej niż na pół roku - jakoś tak raz na miesiąc.
Na weekend do swojej matki, absolutnie go potrzebującej w każdym względzie... :oo2:
Mój to totalnie beze mnie się nie rusza nigdzie 😁 ja czasem sama do PL latam bo serio potrzebuje a on nie zawsze może a tak to czasem go na ryby wysyłam z bratem to w ciągu 2 lat może 2 razy poszedł 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ a wcześniej zanim się poznalismy jeździli prawie co weekend 🤦🏽‍♀️
 
A ten glucophage to nie jest metformina tylko pod inną nazwą?

Ja będę chciała drożność zrobić jakoś końcem sierpnia początkiem września 😱 trochę się cykam
O rany... Oczywiście, że tak - metformina ;) Dobrze, że napisałaś, bo bym lekarkę męczyła 🤭 Nooo, mózg ze mnie, nie ma co 🤯!
Ja się tak bałam tego badania, że jak mi wenflon zakładali, to myślałam, że fiknę... Ale samo badanie było naprawdę spoko. Wiadomo, jak grzebią, to nie jest to komfortowe ale wszystko do wytrzymania. Mnie w czasie okresu bardziej boli, niż to badanie, więc polecam ;) A przynajmniej już będziesz wiedziała co i jak.
 
Idę jutro zbadać krew to zaznacze przy okazji beta hcg i progesteron. Z moich obserwacji wynika ze owulacja mogła być 9 dni temu jeśli była bo felerne testy owu mi się trafiły. A betę muszę zbadać bo po lyzeczkowaniu nie robiłam a ostatni test ciążowy wyszedł mi z blada kreska wiec może jeszcze nie zeszła do zera. Apka pokazuje że okres za 3 dni ale zawsze miałam dłuższe cykle.
 
O rany... Oczywiście, że tak - metformina ;) Dobrze, że napisałaś, bo bym lekarkę męczyła 🤭 Nooo, mózg ze mnie, nie ma co 🤯!
Ja się tak bałam tego badania, że jak mi wenflon zakładali, to myślałam, że fiknę... Ale samo badanie było naprawdę spoko. Wiadomo, jak grzebią, to nie jest to komfortowe ale wszystko do wytrzymania. Mnie w czasie okresu bardziej boli, niż to badanie, więc polecam ;) A przynajmniej już będziesz wiedziała co i jak.
Ja nie chce nic mówić ale ja zaszłam w pierwszym cyklu na metforminie 😁 a miałam taki lekki stan przed IO.

Co Ci przez ten wenflon podawali ?? 😱
 
I bez powodu chce Wam pokazać tego gościa
278793650_1170002883765801_1478040193520292234_n.jpg
 
reklama
Będziesz nas spamować pięknymi widoczkami ? Jak będziecie mieć czas to polecam Agios Nicolaos - przepiękne miasteczko na Krecie, bardziej mnie urzekło niż słynna plaza Balos
właśnie niedługo siadamy do zaplanowania całego wyjazdu, ale nie ukrywam, że najbardziej jest to nastawiona na leżenie rzycią do góry i picie alkoholu xD a widoczki bede wrzucać, oczywiście :D
 
Do góry