reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Chyba właśnie usłyszałam wyrok... pecherzyk pekl, ale prawdopodobnie oba jajowody niedrożne, podejrzenie wodniakow jakowodu, dostałam skierowanie na hsg, jesli potwierdzi diagnoze to ciąża raczej tylko z in vitro... niby bylaby jakas tam szansa ze zajde normalnie ale wtedy byloby ogromne ryzyko cp...😭😭
Bardzo bardzo mi przykro 😭
 
reklama
Ja też miałam niby lekki stan przed IO, do tego nie do końca prawidłowe wyniki po obciążeniu, niby w granicach normy, ale zamiast spadać po 2h, to rosły. I dwóch lekarzy uznało że jest ok. Tylko że ja oprócz wyników badań też mam objawy wskazujące że nie do końca chyba wszystko jest ok, a to wszystko może mieć wpływ na słabej jakości owulacje, która niby jest co miesiąc. To by tłumaczyło też moje poronienia na wczesnym etapie... Tylko tego zbadać akurat się nie da :/ I żeby znaleźć dobrego endokrynologa który faktycznie to ogarnie to ze świecą chyba szukać...
Dokładnie. Niby idziesz do specjalisty, któremu ufasz. On Ci mówi, że wszystko git, rób dzieciora, wszystkie badania w jak najlepszym porządku. Aż nagle trafiasz na kogoś innego, który mówi Ci, że wcale tak kolorowo nie jest i trzeba będzie jeszcze powalczyć. No i wstajesz, podnosisz się, diadem na głowę i jazda ;).
 
Chyba właśnie usłyszałam wyrok... pecherzyk pekl, ale prawdopodobnie oba jajowody niedrożne, podejrzenie wodniakow jakowodu, dostałam skierowanie na hsg, jesli potwierdzi diagnoze to ciąża raczej tylko z in vitro... niby bylaby jakas tam szansa ze zajde normalnie ale wtedy byloby ogromne ryzyko cp...😭😭
O matko, ale na jakiej podstawie diagnoza obu niedroznych, jak nie bylo hsg?
 
O matko, ale na jakiej podstawie diagnoza obu niedroznych, jak nie bylo hsg?
Na podstawie wodniakow jajowodow, to te 2 cypki. Dodatkowo pytal mnie czy mialam kiedyś jakieś zapalenie, dziwne bole brzucha i nagle mnie olśniło, kilka lat temu czesto bolal mnie brzuch, mialam kolono, nic nie wyszlo, stwierdzili ze zespół jelita drażliwego 🤷‍♀️
20220521_110332.jpg
20220521_110258.jpg
 
Ogladalyscie na netflix dokument nasz ojciec? Ja właśnie patrzę i jestem zdumiona, cała sytuacja oczywiście wcale nie jest zabawna, ja jednak zastanawiam się jakim cudem ten lekarz osiągnął TAKĄ skuteczność inseminacji?! 😐
Zastreamuję sobie dzisiaj... W sam raz na wieczór z Gonalem ;-)
 
Ogladalyscie na netflix dokument nasz ojciec? Ja właśnie patrzę i jestem zdumiona, cała sytuacja oczywiście wcale nie jest zabawna, ja jednak zastanawiam się jakim cudem ten lekarz osiągnął TAKĄ skuteczność inseminacji?! 😐

Nie oglądałam jeszcze, ale będąc dzieciakiem oglądałam coś podobnego. Patrząc na rok wydarzeń to raczej inna historia choć tamta była też w USA. Także chyba to niestety nie jest odosobniony przypadek, generalnie przerażające

Kojarzę też podobną historię w Europy Link do: "Setki dzieci mafii spermowej". Doktor oszukiwał kobiety dając im nasienie Louisa i swoje

Edit. Znalazłam, ja oglądałam o Cecil'u Jacobson'ie
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję wam bardzo za wsparcie, w tygodniu podejde do szpitala sie umówić.

Przyznam ze nawet mnie to nie zdziwilo, bo od zawsze mialam jakies dziwne przeczucie ze bede bezpłodna, a to już nie pierwszy raz jak wyczulam nieszczęście 🙄🙄
 
Mój mąż ma najlepszego przyjaciela, którego absolutnie nie trawie z uwagi na jego mówiąc wprost chamskie odzywki w moim kierunku. Na moje nieszczęście ten przyjaciel obecnie jest z kimś z mojej rodziny…

A z milszych rzeczy… taka lampe wyczailismy w ikei Zobacz załącznik 1403393
O kurczę, ciężka sytuacja... 😐
Co macie za taniec? Do jakiej piosenki? :D

U nas było dosyć klasycznie. Walc angielski, Dumka na dwa serca, mąż w mundurze :D
U nas też walc angielski, tancerz wybrał nam piosenkę bo do wybranej przez nas nie chciał... I wyszło dobrze :D
Chyba właśnie usłyszałam wyrok... pecherzyk pekl, ale prawdopodobnie oba jajowody niedrożne, podejrzenie wodniakow jakowodu, dostałam skierowanie na hsg, jesli potwierdzi diagnoze to ciąża raczej tylko z in vitro... niby bylaby jakas tam szansa ze zajde normalnie ale wtedy byloby ogromne ryzyko cp...😭😭
Na podstawie wodniakow jajowodow, to te 2 cypki. Dodatkowo pytal mnie czy mialam kiedyś jakieś zapalenie, dziwne bole brzucha i nagle mnie olśniło, kilka lat temu czesto bolal mnie brzuch, mialam kolono, nic nie wyszlo, stwierdzili ze zespół jelita drażliwego 🤷‍♀️Zobacz załącznik 1403403Zobacz załącznik 1403404
Też byłam ciekawa na jakiej podstawie... I nikt wcześniej tego na usg nie stwierdził? Coraz bardziej przeraża mnie to o czym koleżanka pisała wyżej, że chodzi się do jednego zaufanego lekarza, wszystko jest git, a później po dłuższym czasie przypadkiem u kogoś innego, okazuje się nagle że no nie wszystko jest tak super :(
Dziękuję wam bardzo za wsparcie, w tygodniu podejde do szpitala sie umówić.

Przyznam ze nawet mnie to nie zdziwilo, bo od zawsze mialam jakies dziwne przeczucie ze bede bezpłodna, a to już nie pierwszy raz jak wyczulam nieszczęście 🙄🙄
Też miałam to przeczucie, najpierw paniczny strach zajścia w ciążę, a później pierwsze przeczucia o bezpłodności... Ciekawe czy to strach czy faktyczne Przeczucia. Ale z reguły chyba zdrowe osoby nie mają takich obaw i myśli 🤔
 
reklama
Chyba właśnie usłyszałam wyrok... pecherzyk pekl, ale prawdopodobnie oba jajowody niedrożne, podejrzenie wodniakow jakowodu, dostałam skierowanie na hsg, jesli potwierdzi diagnoze to ciąża raczej tylko z in vitro... niby bylaby jakas tam szansa ze zajde normalnie ale wtedy byloby ogromne ryzyko cp...😭😭
Kurcze gdzieś czytałam o tych wodniakach, zaraz poszukam
To teraz Ty masz płacić cztery tysie prywatnie, bo badanie nieprzyjemne... 🤔 Ranyyy, w tych szpitalach to naprawdę mogliby się choć trochę postarać, serio. Wiadomo, że badanie do przyjemnych nie należy ale prywatnie to wydasz kupę kasy, a jak płacisz składki, to należy Ci się jak psu kość takie badanie i kropka.
Prawdopodobnie nie będę placic bo chyba wejdzie mi to w pakiet ubezpieczenia prywatnego wiec chociaz tyle ... muszę potwierdzić. Ale fakt, to jest coś co po CP powinno się należeć od razu
 
Do góry