reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
U mnie chyba @ się rozkręca. Nie będzie testowania w tym cyklu i nie poszłam zbadać tego proga i bety. Przy cyklu 17dni to nie ma co liczyć na ciąże. W środę idę do gina żeby ustalił plan działania bo to będzie 4 cykl po lyzeczkowaniu.
 
A ja wczoraj byłam u nowej ginekolog, tzn byłam u niej raz po ostatnim poronieniu no i mam skierowanie na szpital, będą mi powtarzać badania bo coś jej się nie podoba...
No ale plusem jest to, że ona jest we wtorki więc w poniedziałek mam się zapisać na za 2 tygodnie więc mam chwile czasu na przygotowanie się na szpital 😅 w najlepszym wypadku wypuszczą mnie wieczorem a w najgorszym po kilku dniach.
 
O ile dobrze pamiętam to @Zazuu chciałaby, dawać metę wszystkim :D
I ja się do tego zastosowałam i sobie biorę :D
Ja wiem że meta poprawia jakość komórek itd, ale chciałam żeby ktoś mi ją dał z sensem i faktycznie miał podstawy, w końcu to nie cukierki :) A z drugiej strony żeby nie olewał wyników, bo niby mieszczą się w normie, ale jednak tak nie do końca. No zobaczymy, ciekawi mnie jak to się potoczy :)
 
No właśnie nie dostałam... Myślałam, że mi przepisze, bo już zdążyłam się zorientować na forum, że w takich przypadkach jak najbardziej. Mam Glucophage jak na razie.
A badanie kurcze nawet spoko. I szybko na szczęście. Były momenty niezbyt przyjemne ale dzięki Bogu sprawnie to zrobili. Nie mam jakiś boleści na szczęście, nawet wróciłam sama do domu autem. Bardziej mnie zmęczyło czekanie i strach przed niż sam zabieg. Zostały jeszcze plamienia ale lekarz mówił, że dzień, dwa i ich już nie będzie.
Glucophage to jest metformina 🤔 czy coś źle zrozumiałam czy nic ci nie zlecił? Bo w glucophage substancja czynna jest metformina
 
reklama
Do góry