reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Nosz kur…. Chyba mnie strzeli jak się okaże, ze złe mi powiedział. Ale może to zależy od przypadku ?
Kurcze przepraszam zapomniałam dopisać że u innego lekarza się leczyłam. Ale myślę tak jak dziewczyny ze to raczej krótkie i doraźne leczenie jest 😘😘
 
reklama
A ja się zastanawiam, czy pisać do lekarza smsa o receptę na kolejne opakowania luteiny, czy umówić się i obgadać zrezygnowanie z niej. Brałam dopiero dwa cykle, pierwszy trwał 30 dni, drugi 33, gdzie odstawiałam luteinę zawsze w 26. Szału nie ma z tą regulacją, owulacji pewnie nie było, bo od 16 dc luteina...
 
Chyba właśnie usłyszałam wyrok... pecherzyk pekl, ale prawdopodobnie oba jajowody niedrożne, podejrzenie wodniakow jakowodu, dostałam skierowanie na hsg, jesli potwierdzi diagnoze to ciąża raczej tylko z in vitro... niby bylaby jakas tam szansa ze zajde normalnie ale wtedy byloby ogromne ryzyko cp...😭😭
O kurde 😔 oby jednak to nie było tak do końca jak mówi 🙏🙏🙏 pędem na hsg😔😔😔
 
reklama
Ogladalyscie na netflix dokument nasz ojciec? Ja właśnie patrzę i jestem zdumiona, cała sytuacja oczywiście wcale nie jest zabawna, ja jednak zastanawiam się jakim cudem ten lekarz osiągnął TAKĄ skuteczność inseminacji?! 😐
Oglądam!
Rzeczywiście, skoro znaleziono 96 dzieci, a inseminacja dziś ma skuteczność 11-20% to znaczy, że ten lekarz musiał to zrobić naprawdę ogromnej ilości kobiet!
Albo z drugiej strony z naszą płodnością jest naprawdę dużo gorzej...
 
Do góry