reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

To dzisiejsze plamienie dziwne było bo teraz już czysto. Już sobie wkręcam plamienie implantacyjne 🤣 A co! Nadzieja poprawia mi humor bo tak to bym miała zepsuty weekend 😆😆😆 Ale przyznaje że 4 razy byłam w ciąży i nigdy plamienia implantacyjnego nie było więc teraz raczej też nie to 🤣
 
reklama
Dziewczyny a ile właściwie kosztuje in vitro? Chodzi mi o to jakiego rzedu mmiej wiecej jest calkowity koszt, bo tyle tego w necie ze oszalalam 🤯
 
Dziewczyny a ile właściwie kosztuje in vitro? Chodzi mi o to jakiego rzedu mmiej wiecej jest calkowity koszt, bo tyle tego w necie ze oszalalam 🤯
Z tego co wiem to zależy dużo od metody przygotowania zarodka i od samej kliniki no i jakie leki będziesz potrzebować i czy długi czy krótki protokół przygotowania
 
Dziewczyny a ile właściwie kosztuje in vitro? Chodzi mi o to jakiego rzedu mmiej wiecej jest calkowity koszt, bo tyle tego w necie ze oszalalam 🤯
Dziewczyny jak wyliczały koszta do pierwszego transferu to tak mniej więcej wychodziło im 25-35tys ale spokojnie można więcej w zależności od tego ile mrozaczkow chcesz mieć, czy zdecydujesz się na dodatkowe badania plemników itd itd itd
 
Tak naprawdę każdy przypadek w in vitro jest inny o ciężko ustalić koszty "mniej więcej" jeden zmieści się w tych 16 tys a inny wyda 90 i ciągle będzie mało
 
reklama
Dziękuję wam bardzo za wsparcie, w tygodniu podejde do szpitala sie umówić.

Przyznam ze nawet mnie to nie zdziwilo, bo od zawsze mialam jakies dziwne przeczucie ze bede bezpłodna, a to już nie pierwszy raz jak wyczulam nieszczęście 🙄🙄
Bardzo mi przykro! Trzymaj się! Mam nadzieje, że diagnoza się nie potwierdzi. Masz już zaplanowany termin badania?

Apropo takiego przeczucia, ja miała wiele razy sny o tym, że jestem w ciąży i zawsze wyglądał bardzo podobnie - wiem, że jestem w zaawansowanej ciąży, że za chwile ma być poród a nagle w jakimś lustrze albo na badaniu orientuję sie nie mam ciążowego brzucha.
 
Do góry