reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Dziewczyny a czy badanie seminogram robili wasi partnerzy w jakiej klinice czy normalnie próbkę zawozili do labo?

Wczoraj dzwoniłam do pobliskich laboratorium i nie robią, dopiero jakieś 30km dalej, a czytałam że to trzeba jak najszybciej dostarczyć do labo i najlepiej w jakiejś temp, a przy tych upałach jakieś dziwne mam wizje, że się to ugotuje 😂 ( sorry za szczegół ).
 
reklama
Dziewczyny a czy badanie seminogram robili wasi partnerzy w jakiej klinice czy normalnie próbkę zawozili do labo?

Wczoraj dzwoniłam do pobliskich laboratorium i nie robią, dopiero jakieś 30km dalej, a czytałam że to trzeba jak najszybciej dostarczyć do labo i najlepiej w jakiejś temp, a przy tych upałach jakieś dziwne mam wizje, że się to ugotuje 😂 ( sorry za szczegół ).
W klinice na miejscu, bo ta próbka powinna być od razu zbadana. I tak też polecam zrobić, szczególnie właśnie przy pogodzie jaką mamy.
 
Dziewczyny a czy badanie seminogram robili wasi partnerzy w jakiej klinice czy normalnie próbkę zawozili do labo?

Wczoraj dzwoniłam do pobliskich laboratorium i nie robią, dopiero jakieś 30km dalej, a czytałam że to trzeba jak najszybciej dostarczyć do labo i najlepiej w jakiejś temp, a przy tych upałach jakieś dziwne mam wizje, że się to ugotuje 😂 ( sorry za szczegół ).
Zdarzyło mi się transportować nasienie mojego męża w zapewnianym przez laboratorium termosie z Decathlonu. Twierdzą, że po wielu próbach i testach ten sprzęt sprawdza się najlepiej i pozwala zachować temperaturę ciała :-)
 
A to tam można kupić takie coś ? Można linka? 😅
Znaczy kupić... pewnie można :-D Ale ten był ich wewnętrzny :-D Ale to chyba ten:
 
Znaczy kupić... pewnie można :-D Ale ten był ich wewnętrzny :-D Ale to chyba ten:
Teraz rozumie o co chodzi 😂😂 a to nie wpadła bym na taki pomysł 😅
 
reklama
Do góry