reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny 😊
Macie może jakieś doświadczenie z kliniką niepłodności, którą wybrać... Bo jest tego dużo w Katowicach.
Zięba , Bocian, Gyncentrum ... Może ktoś z was z jakiej korzysta i poleca 😊
Tez polecam Angeliusa, chodzę do lekarza prywatnie od nich i robię tam badania prenatalne. Pełen profesjonalizm 👍
 
reklama
Bardzo ciężko 😒 chodzi ciągle załamany i całą noc płakał jak małe dziecko, mówiąc sobie dlaczego to akurat go spotkało.
Ale powiedział, że zrobi wszystko, by zostać ojcem, każde badanie itp jakie będzie możliwe.
Napewno są jakieś opcje ale musicie iść do specjalisty
 
Cześć dziewczyny 😊
Macie może jakieś doświadczenie z kliniką niepłodności, którą wybrać... Bo jest tego dużo w Katowicach.
Zięba , Bocian, Gyncentrum ... Może ktoś z was z jakiej korzysta i poleca 😊
Polecam angelius, po 6 latach (z3 letnia przerwa w staraniach) poszłam do kliniki w kwietniu a we wtorek zobaczyłam dwie kreski na teście, po dwóch cyklach.
Wiadomo różnie może być, ale zaszłam pierwszy raz od 6 lat ☺️
Pani doktor Paliga działa cuda ale nie udało mi się do niej dostać, nie przyjmowała nowych pacjentów, wiec poszliśmy do jej męża dr Mańki.
Poczytaj opinie na ZnanyLekarz o nich
 
Dziewczyny w domu dostałam wysokiej gorączki nie chciała zejść i znów jestem w szpitalu, okazało się, że lekarz źle zrobił zabieg i krew dalej jest w macicy, jutro ponownie zabieg. Mam dość już tego wszystkiego 🥺😢
Bardzo mi przykro że musisz przez to wszystko przechodzic 😔
Czy te zabiegi wpłyną jakoś na starania ?
 
Cześć 🌞 Wiem, ze temat prolaktyny ostatnio się tu przewinął, ale chciałam zapytać Was przy jakim wyniku dostaliście leki na obniżenie?
Ja mam wynik 29 przy normie 26. Endokrynolog od razu wypisała receptę na Dostinex, nie pytają nawet czy dobrze przygotowałam się do badania.
Nie chce negować jej sposobu leczenia, ale zastanawiam się czy te leki nie są tak bezmyślnie przepisywanie jak Duphaston. Jak było u Was?
 
reklama
Cześć 🌞 Wiem, ze temat prolaktyny ostatnio się tu przewinął, ale chciałam zapytać Was przy jakim wyniku dostaliście leki na obniżenie?
Ja mam wynik 29 przy normie 26. Endokrynolog od razu wypisała receptę na Dostinex, nie pytają nawet czy dobrze przygotowałam się do badania.
Nie chce negować jej sposobu leczenia, ale zastanawiam się czy te leki nie są tak bezmyślnie przepisywanie jak Duphaston. Jak było u Was?
Troszkę zazdro, bo ja miałam 47 i tylko usłyszałam, że po co to obniżać, taki wynik to nie tragedia skoro zachodzę w ciążę 😆 takie coś mi powiedziało kilku różnych lekarzy i koniec końców musiałam się uciec do podstępu żeby ktoś mi w ogóle receptę wypisał. Lepiej działać od razu moim zdaniem, zwłaszcza, że dostinex bardzo szybko powinien Ci to zbić. Może nawet po jednej tabletce
 
Do góry