reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Bardzo mi przykro że musisz przez to wszystko przechodzic 😔
Czy te zabiegi wpłyną jakoś na starania ?
w sumie to nie wiem,ale nie powinno,bo to jest rozszerzanie szyjki macicy,po takiej operacji co przeszłam może się tak zrobić właśnie, że szyjka zarośnie to się nazywa stenoza i wiele kobiet też to ma po konizacji szyjki macicy.
 
reklama
w sumie to nie wiem,ale nie powinno,bo to jest rozszerzanie szyjki macicy,po takiej operacji co przeszłam może się tak zrobić właśnie, że szyjka zarośnie to się nazywa stenoza i wiele kobiet też to ma po konizacji szyjki macicy.
Jeżeli szyjka była zarośnięta to nie było szans na zapłodnienie 🤷🏽‍♀️ musisz to kontrolować
 
Cześć 🌞 Wiem, ze temat prolaktyny ostatnio się tu przewinął, ale chciałam zapytać Was przy jakim wyniku dostaliście leki na obniżenie?
Ja mam wynik 29 przy normie 26. Endokrynolog od razu wypisała receptę na Dostinex, nie pytają nawet czy dobrze przygotowałam się do badania.
Nie chce negować jej sposobu leczenia, ale zastanawiam się czy te leki nie są tak bezmyślnie przepisywanie jak Duphaston. Jak było u Was?
Link do postu lekarza o prolaktynie :)
Ponoć nawet prysznic i polewanie wodą sutków może zaburzyć wynik prolaktyny 🙊
 
A mi przyszły wyniki przeciwciał w kierunku tego zespołu antyfosfolipidowego. skoro przeciwciał nie wykryto to dobrze?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220701_114222.jpg
    Screenshot_20220701_114222.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 46
Napisze tu bo to medyczne.
Przyszly mi już wyniki wczorajszych badań od hematologa. Wszystkie super w normach, kwas foliowy 14.2, witamina B12 idziemy w górę bo już 305, Przeciwciała cytoplazmatyczne negatywne, ANA tez mam wpisane ze negatywne, test Coombsa tez negatywny, próby wątrobowe super wiec mega się cieszę że nic nie wyszło. 11.07 mam konsultacje ale mogę czekać spokojnie.
 
Napisze tu bo to medyczne.
Przyszly mi już wyniki wczorajszych badań od hematologa. Wszystkie super w normach, kwas foliowy 14.2, witamina B12 idziemy w górę bo już 305, Przeciwciała cytoplazmatyczne negatywne, ANA tez mam wpisane ze negatywne, test Coombsa tez negatywny, próby wątrobowe super wiec mega się cieszę że nic nie wyszło. 11.07 mam konsultacje ale mogę czekać spokojnie.
Jakie wyniki Ci wyszły w próbach wątrobowych? 😅
 
reklama
Do góry