reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć👋

Postanowiłam dołączyć do Was :)
Właśnie zaczynamy z mężem starania, tabletki anty odstawiłam 10 października i od tego momentu sie nie zabezpieczamy. Mam 32 lata, a mąż 35, trochę czasu zajęła nam decyzja o podjęciu starań :) Od ponad 3 miesięcy powoli przygotowuję się do ciąży, zmieniłam dietę i biorę suplementy. Na przeszkodzie może stać niedoczynność tarczycy u mnie (leczona od dwóch lat). Od jutra startuję z testami owulacyjnymi.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🥰
Hejo, witaj na pokładzie i powodzenia!
Tak infromacyjnie: ten wątek trochę umarł, teraz jesteśmy aktywne na wątku miesięcznym, zapraszm!
a na początek grudnia ruszą Staraczki 2023 i tam też Cię zapraszam, ale oczywiście życzę Ci, żebyś szybko zaszła <3
 
reklama
Cześć👋

Postanowiłam dołączyć do Was :)
Właśnie zaczynamy z mężem starania, tabletki anty odstawiłam 10 października i od tego momentu sie nie zabezpieczamy. Mam 32 lata, a mąż 35, trochę czasu zajęła nam decyzja o podjęciu starań :) Od ponad 3 miesięcy powoli przygotowuję się do ciąży, zmieniłam dietę i biorę suplementy. Na przeszkodzie może stać niedoczynność tarczycy u mnie (leczona od dwóch lat). Od jutra startuję z testami owulacyjnymi.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🥰
Ja mam podobnie ,tabletki odstawione w sierpniu , staram się właśnie 3cykl ,też leczę tarczyce. Trzymam kciuki ❤️
 
Ja od roku z przerwami biorę. Co tam?
A możesz napisać dlaczego? Jaka dawka i od kiedy do kiedy? Odebrałam wyniki, wyszło mi ANA 2 lekko dodatnie a w tym histony i ro52.... Dopiero będę się umawiać do lekarza ale nurtują mnie te wyniki. Trochę czytałam i wiem,że przy Ana niektórzy dają encorton..
 
A możesz napisać dlaczego? Jaka dawka i od kiedy do kiedy? Odebrałam wyniki, wyszło mi ANA 2 lekko dodatnie a w tym histony i ro52.... Dopiero będę się umawiać do lekarza ale nurtują mnie te wyniki. Trochę czytałam i wiem,że przy Ana niektórzy dają encorton..
Bo lekarze podejrzewali, że przyczyna mojej niepłodności idiopatycznej leży w immunologii. Także brałam 2-5mg w różnych kombinacjach. W skrajnym wypadku przez cały cykl, przy innych próbach na 2-3 dni przed owu do negatywnego testu.

Po roku tych prób jestem przed wizytą u immunologa (w poniedziałek) i miałam robiony cały panel badań - jedynie cytokiny mam zaburzone. Tak to ANA, wszystkie przeciwciała itd są ujemne. Podejrzewam, że dostanę na te cytokiny większą dawkę niż 2-5mg ale zobaczymy.
 
Bo lekarze podejrzewali, że przyczyna mojej niepłodności idiopatycznej leży w immunologii. Także brałam 2-5mg w różnych kombinacjach. W skrajnym wypadku przez cały cykl, przy innych próbach na 2-3 dni przed owu do negatywnego testu.

Po roku tych prób jestem przed wizytą u immunologa (w poniedziałek) i miałam robiony cały panel badań - jedynie cytokiny mam zaburzone. Tak to ANA, wszystkie przeciwciała itd są ujemne. Podejrzewam, że dostanę na te cytokiny większą dawkę niż 2-5mg ale zobaczymy.
A byłaś w ciąży? I schodziłas potem z dawki?
 
reklama
Do góry