reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej dziewczyny mam pytanko, zwykle owulacje mam ok 20dc i wtedy miałam zaczynać brać dupka, teraz wygląda na to że była szybciej i nie bardzo wiem co robić. Zacząć już czy czekać eo wizyty ktora mam 17.01 właśnie w dzien kiedy powinna być owulacja teoretycznie
Wiesz co ja bym chyba wziela bo dostałam info od lekarza zeby brac po owu. Chodzi o podbicie progesteronu który przecież jest najwiekszy właśnie po owu. Jesteś pewna że miałaś owulacje?
 
reklama
Cześć dziewczynki ;) jak sądzicie czy tylko ja widzę ta jasniutka druga kreseczkę , miesiączka planowo na jutro (oczywiście nie mogłam wytrzymać i zrobiłam dziś rano test ) Jakiś rok temu wszystko było ładnie ale było samoistne poronienie w 7tygodniu
 

Załączniki

  • BDA07DF0-257D-4BEC-9E3E-E334DDE7F877.jpeg
    BDA07DF0-257D-4BEC-9E3E-E334DDE7F877.jpeg
    447,9 KB · Wyświetleń: 123
Jakie macie wyniki badan nasienia?
Napewno są przypadki, ze operacja pomogła. Dużo czytałam takich historii :)

A Ty jesteś dobrze przebadana? Jeśli wyniki partnera są dużo ponad normę to może problem tkwi gdzieś indziej.
Ja porobilam wszystkie i gin powiedzial ze nie widzi przeciwskazan... Pozniej maz poszedl sie przebadac do urologa i wyszlo ze ma te zylaki ktore trzeba operowac one wplywaja na jakosc nasienia :/
 
Cześć dziewczynki ;) jak sądzicie czy tylko ja widzę ta jasniutka druga kreseczkę , miesiączka planowo na jutro (oczywiście nie mogłam wytrzymać i zrobiłam dziś rano test ) Jakiś rok temu wszystko było ładnie ale było samoistne poronienie w 7tygodniu
Wyglada obiecująco :) myślę, ze jak najbardziej to ciąża. Trzeba sprawdzić czy ciemnieje w kolejne dni, a najlepiej przyrosty bety zbadać
 
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Trzymam bardzo, bardzo mocno i wysyłam same dobre myśli w Twoim kierunku🤞🏻🤞🏻🤞🏻 ❤️❤️❤️
Gratulacje dziewczyny. Wczorajszy nie czytałam na bieżąco a tutaj takie wieści.

Tak jak podejrzewałam naszej księgowe ogarnęły się same co i jak mamay robić więc wczoraj ogarnęłam 15 faktur. A u nas do każdej faktury opis, i 4 załączniki plus wksięgowanie do SAP. Siedziałam w pracy po godzinach bo już mailami dość leżących faktur.
W poniedziałek ma do nas przyjechać dyrektora oddziału więc kierowniczka już w stresie i kazała nam ogarnąć biurka, a u mnie niestety sterty papierów.
Ale jestem dobrej myśli.

Miłego weekendu dziewczyny 😗
Ja ostatnio za jednym posiedzeniem wystawiłam 120 😂 myślałam, ze się, za przeproszeniem, porzygam. Jak wstałam z krzesła to się pode mną nogi ugięły bo dosłownie nie ruszyłam się z miejsca przez 8 godzin rzędem. I tez robiłam wszystko i jak najwiecej, bo nic mnie tak nie drażni niż robota która leży i tylko sterta rosnie a zaległości miałam praktycznie od początku roku🙄 a do pomocy jakos brak chętnych 😬 także biję z Tobą żółwia, kolejny tydzień (może) będzie lepszy 🤜🏻🤛🏻
 
reklama
Do góry