reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

endo niby okej, nawet jak za małe to po estrofemie nadrabia. A w jaki sposób sprawdzić czy jest stan zapalny endometrium?
Biopsja endometrium albo histeroskopia z biopsją. Ja się czaję czy jakiegoś lekarza na to nie namówić ale na razie żaden chciał...
Dziewczyny, mam trochę głupie pytanie... czy wzrost progesteronu po owulacji może powodować mdłości? 😅
U mnie powoduje ;).
 
reklama
Może. Prog odpowiada za większość tego typu dolegliwości [emoji14]
Jestem 6-7 dpo więc w sumie by się zgadzało bo w tym okresie chyba jego poziom jest najwyższy. Od dawna nie miałam owulacji więc może to taka reakcja organizmu. 😅 Jutro pójdę zbadać proga i zobaczę jaki poziom powoduje aż takie dolegliwości u mnie.
 
@coca ja taka mało doświdczona w kobiecej diagnostyce: mogłabyś krótko napisać na czym polega laparo i histero? Laparo to trochę ogarniam, bo trochę czytalam i wiem, ze moze być diagnostyczna i jakaś jeszcze, a histero to dla mnie czarna magia.
 
Ja... chciałabym wytrzymać do soboty ale myślę że jutro nasikam 🤡 to będzie 10dpo. Ale nic nie czuje wiec nawet nie mam sobie co wkręcać i jakoś tak szykuje się powoli na kolejny cykl I myślę co by tu przykombinowac zeby w następnym się udało 😂😂😂 nie próbowałam jeszcze wiesiołka wiec moze ... 🤡🤡
Ja też ten cykl z wiesiołkiem i powiem ci że jak brałam to miałam mega wielką ochotę na sex 😏 testuję za tydzień więc zobaczymy czy wiesiołek zdziałał cuda 😉
 
reklama
@coca ja taka mało doświdczona w kobiecej diagnostyce: mogłabyś krótko napisać na czym polega laparo i histero? Laparo to trochę ogarniam, bo trochę czytalam i wiem, ze moze być diagnostyczna i jakaś jeszcze, a histero to dla mnie czarna magia.

Tak w skrócie Histero to oglądanie macicy od środka [emoji1] po prostu. Wjeżdżają z dołu i oglądaj budowę, czy są jakieś zmiany, stany zapalneg, polipy, przegrody itp. Mi tu znaleźli i usunęli polipy, nie było ich widać na usg, a na laparo tez by nie widzieli, bo były W macicy, przy ujściach jajowodów. Laparo to robią dziurki w brzuchu i oglądają całe wnętrze i okolice z „zewnątrz” - mi tu uwidoczniono endometriozę i zrosty, czego nie pokazałoby same histero.
 
Do góry