reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Ja już od owulacji ból piersi, podbrzusza. Śluz raz jest, raz nie ma. Innym razem na bieliźnie zero śluzu ale czuję, że w środku jednak jest go dużo. Chyba za bardzo się nakręcam 😞
 
Ja już od owulacji ból piersi, podbrzusza. Śluz raz jest, raz nie ma. Innym razem na bieliźnie zero śluzu ale czuję, że w środku jednak jest go dużo. Chyba za bardzo się nakręcam 😞
Ja właśnie mam sinusoide - w jednym mieisącu mam to wszystko gdzieś (albo udaję sama przed sobą) w jednym (tak jak w tym) jakoś mam dużo nadziei... No i właśnie przez to rozczarowanie w tym miesiącu jest większe.
 
Ja właśnie mam sinusoide - w jednym mieisącu mam to wszystko gdzieś (albo udaję sama przed sobą) w jednym (tak jak w tym) jakoś mam dużo nadziei... No i właśnie przez to rozczarowanie w tym miesiącu jest większe.
Dokładnie. Moja siostra ma już jedno dziecko. O drugie zaczęła się starać jakoś od sierpnia i właśnie jest w 9 tygodniu ciąży. Gdy mi powiedziała było mi tak strasznie przykro. Życzę jej wszystkiego co najlepsze i aby dziecko było zdrowe, ale to tak bolało :(
 
Dokładnie. Moja siostra ma już jedno dziecko. O drugie zaczęła się starać jakoś od sierpnia i właśnie jest w 9 tygodniu ciąży. Gdy mi powiedziała było mi tak strasznie przykro. Życzę jej wszystkiego co najlepsze i aby dziecko było zdrowe, ale to tak bolało :(
Spoko, ostatnio kilka dni temu moja koleżanka wysłała mi usg, 4 miesiąc. Zaszła od razu po swoim ślubie. Przepłakałam pół wieczoru, czuję się tak bezsilna.
 
Wiem co czujesz :(
A teraz już zaobserwowałaś u siebie jakieś zmiany, objawy? :)
Jeśli chodzi o ten cykl to nic, chociaż oczywiście jak zwykle 6dpo plamienie IMPLANTACYJNE 🤡🤡 co miesiąc je mam idealnie wtedy, kiedy powinno być zagnieżdżenie...
ja się zastanawiam, czy może coś i trafia, coś chce się zapłodnić, ale jest tak słabe, że nawet nie daje rady się zagnieździć, chociaż chce? Za dużo myślę o tym...
 
reklama
A tak to mam klasycznego, ale bardzo cieżkiego psychicznie pmsa. Już brzuch boli okresowo, mam straszne huśtawki nastrojów, dużo płaczę.
 
Do góry