reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Jesteś ile dni po owulacji? Pięć? O ile ją miałaś.
Pytałaś kiedy masz robić test. Już spisujesz cykl na straty chociaż nawet Twoja macica jeszcze nie wie czy będzie w ciąży? [emoji85]
U mnie 23 dc z rana zrobiłam sobie od tak test jednak biel vizira wiec się nie nastawiam już na cud w rym cyklu. Cycki tylko lekko bolą a w każdej ciąży miałam takie bóle Ze dotknąć ich nie mogłam i oczywiście były większe o 2 rozm… tak wiec czekam na @ i znowu to samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U mnie 23 dc z rana zrobiłam sobie od tak test jednak biel vizira wiec się nie nastawiam już na cud w rym cyklu. Cycki tylko lekko bolą a w każdej ciąży miałam takie bóle Ze dotknąć ich nie mogłam i oczywiście były większe o 2 rozm… tak wiec czekam na @ i znowu to samo
Jesteś 8dpo.
 
Jesteś ile dni po owulacji? Pięć? O ile ją miałaś.
Pytałaś kiedy masz robić test. Już spisujesz cykl na straty chociaż nawet Twoja macica jeszcze nie wie czy będzie w ciąży? [emoji85]
mówię Ci ze w każdej ciąży miałam te same objawy plus dużo białej wydzieliny … teraz posucha 🤭naprawdę w każdej ciąży czułam ze jestem w ciąży …. Tutaj z 8 dni okres tak wiec wiem to będzie stracony cykl
 
Może jednak zaskoczyło? I beta zaczęła rosnąć? Aż ciężko mi uwierzyć że test może wykrywac betę <4... Jeśli tak to powiedz mi co masz za testy to też sobie kupię 😂
a już nie pamiętam co to były za testy. Niemniej, niestety nie zaskoczyło bo przyszła @. 11 dni po ovitrelle beta 5,82, następnego dnia 4 i jeszcze cień na teście. Testy były dwa w opakowaniu o dużej czułości. Robię też pink i one też długo mi wykrywają zastrzyk.
 
reklama
Do góry