reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół 🤣 tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? 🙂
Ja sildenafil kojarzę jako lek na zaburzenia erekcji
 
reklama
Endometrium 7 mm przed owu może nie jest szałowe, ale na pewno nie jest złe.
Tabletek nie brałam, ale uderzyłabym najpierw w naturalne sposoby. Witamina c, migdały, suszone morele i czerwone wytrawne wino
A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół [emoji1787] tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? [emoji846]
 
Umówiłam się na jutro do innego ginekologa (teraz facecik), ale ten mój zajebany pakiet w Medicover obsługuje tylko konsultację z badaniem, a na usg ginekologiczne muszę mieć skierowanie 🤦‍♀️ Co za idiotyzm... Nawet jak idę na NFZ na wizytę to mam usg robione... Sorry, za przekleństwa, ale się wkurzyłam 🤬 Pokażę mu te zdjęcia z opisami o zobaczymy co powie 😜
 
A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół 🤣 tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? 🙂
A nie przepisała Ci estrofemu? To taki klasyczny lek na zwiększenie grubości endometrium…
 
Mnie śmieszą zwroty typu serduszkowanie, przytulanie, fasolkowanie w kontekście seksu. Sama mówię po prostu seks/ stosunek/ starania o dziecko. A w żartach czy luźnej rozmowie np z mężem zdarza mi się powiedzieć coś w stylu ,,oj dziś to pewnie będzie ruchane/''.
Natomiast rozumiem, jak ktoś używa tych słodziutkich, dziecinnych zwrotów, bo być może nazywanie rzeczy po imieniu jest dla tej osoby krępujące i nie wiem na ile to kwestia słabej edukacji seksualnej, uznawania seksu za temat tabu, czy po prostu wrażliwości tych osób. Niektórych po prostu tematy seksualne peszą, zwłaszcza kiedy ma się sam wypowiadać w środowisku obcych mu osób. Bo nie wierzę, że dorosłe kobiety rozmawiając np z przyjaciółką mówią że serduszkowały się z mężem 🤣
 
Ja nie słyszałam, żeby ktoś tak mówił na co dzień. Tylko na forach widuję takie komentarze 🤷 no ale my wiemy, co każda ma na myśli 😉
Zresztą uważam, żeby zakończyć ten temat, bo bez sensu zaraz zrobią się dwa obozy, a nie po to tu jesteśmy. Jesteśmy po to, by się wspierać, dzielić doświadczeniami, informować i pomagać ❤️
Ale czemu nie możemy mieć rożnego zdania i go wyrażać i o tym rozmawiać tylko jak się w czymś nie zgadzamy to mamy to zamiatać pod dywan? Wspieranie i pomaganie nie wyklucza przecież rozmów i nie wymaga zgodności. Nikt nikogo nie obraża, nikt nikomu nie mówi, ze ma zmienić zdanie. Dla mnie różne punkty widzenia są wartościowe. I nieustająco fascynuje mnie to jak z różnych stron można patrzeć na różne kwestie.
 
Endometrium 7 mm przed owu może nie jest szałowe, ale na pewno nie jest złe.
Tabletek nie brałam, ale uderzyłabym najpierw w naturalne sposoby. Witamina c, migdały, suszone morele i czerwone wytrawne wino
@Zazuu @Bibi89

Przy cukrzycy wino czy suszone owoce odpadają... Witaminy uzupełniam we wszystkie które mają szansę niby pomoc 😁 nasiona i warzywa są... Olej z wiesiołka też od 3 miesięcy ale jest śluzu więcej ale grubość endometrium bez wielkich zmian... Brakuje mi już pomysłów 🙂
 
reklama
Do góry