reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak czytam o waszych byłych mężach to aż się włos jeży na głowie. To mi przypomina historię dalszej znajomej. Też by sobie dała rękę za męża uciąć, bo taki cichy, spokojny. Super maż i ojciec. Mieli jedno dziecko więc po 3 latach postarali się o kolejne. No i jak to kolejne miało ze 3 miesiące to mąż oświadczył, że on to ma kochankę od 4 lat (!) i że z nią jednak chce sobie układać życie i że właśnie jest w ciąży xD

Tutaj to podziwiam też tą kochankę bo jakby nie patrzeć ona też była jakby zdradzana z żoną xD
Ciekawe czy taka kochanka nie boi się, że z nią za jakiś czas zrobi dokładnie to samo...
 
reklama
Ja miałam dzisiaj pojechać na betę, ale wykupiłam badanie i jak zobaczyłam ile ludzi jest w poczekalni to pojechałam na paznokcie a na paznokciach dowiedziałam się że córkę muszę odebrać z żłobka więc jeszcze nie jestem po badaniu .... Dopiero koło 17 pojade
 
Do góry