reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej dziewczyny, w piątek zrobiłam test ktory okazal sie negatywny wiec w sobote pozwolilam sobie na lampke wina. Dzisiaj mija 33 dzien cyklu a @ wciaz brak wiec postanowilam zrobic kolejny test. Niestety nie mialam zadnego w domu wiec test nie jest z pierwszego moczu tylko z drugiego. Test z gory ewidentnie pokazuje 2 kreski, na zywo byly bardziej wyrazne. Cala w skowronkach po 2h stwierdzilam, ze zrobie drugi. Co prawda druga kreska wyszla ale slabo widoczna, na zdjeciu jej praktycznie nie widac, na zywo faktycznie byla ale mega slaba w porownaniu do pierwszego testu. Co o tym myslec?
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam jak ktoś wstawia zdj testów ciążowych 😀 lubię sobie na nie patrzeć, doszukiwac się tej drugiej kreski, oceniać, patrzeć jak wychodzą następne itp. Nie ma tu żadnej ironii, po prostu lubię 🙈
 
reklama
Ja też mega lubię :D czasem jak w pracy mi się nudzi to wchodzę na wątek "czy ten test jest pozytywny" i sobie oglądam xD
Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam jak ktoś wstawia zdj testów ciążowych 😀 lubię sobie na nie patrzeć, doszukiwac się tej drugiej kreski, oceniać, patrzeć jak wychodzą następne itp. Nie ma tu żadnej ironii, po prostu lubię 🙈
 
U mnie owulacja tuż tuż, w gaciach mokro, test owu high. Dziś 12 dc, jutro pewnie pik, a pojutrze owulacja... Jakież to przewidywalne 🤣
U mnie 7 dzień cyklu, ale okres się skończył w piątek, nie wiem kiedy owulacja, nie wiem kiedy pik, nie wiem czy owu w ogóle będzie, nic nie wiem 😂 ale pojutrze mam gina to się dowiem 😅
 
Mam pytanie? Czy mamy tu kogoś kto był stymulowany Letrozolem, brał coś na prolaktynę i dorzucił sobie jeszcz acc do kompletu?
 
Mam pytanie? Czy mamy tu kogoś kto był stymulowany Letrozolem, brał coś na prolaktynę i dorzucił sobie jeszcz acc do kompletu?
Ja akurat miałam stymulację Clo później ovi, brałam Norprolac na prolaktynę i w udanym cyklu brałam ACC.

Niestety na długo was nie opuściłam, po raz drugi poronienie zatrzymane, czekam chwilę czy może sama się oczyszczę. Ale cały czas was czytałam, dalej czytam i czekam na ponowne starania...
 
reklama
Ja akurat miałam stymulację Clo później ovi, brałam Norprolac na prolaktynę i w udanym cyklu brałam ACC.

Niestety na długo was nie opuściłam, po raz drugi poronienie zatrzymane, czekam chwilę czy może sama się oczyszczę. Ale cały czas was czytałam, dalej czytam i czekam na ponowne starania...
No nie! :( Trzymaj się kochana :(
 
Do góry