reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Strasznie mi przykro[emoji24]
Jak się czujesz?
Ja akurat miałam stymulację Clo później ovi, brałam Norprolac na prolaktynę i w udanym cyklu brałam ACC.

Niestety na długo was nie opuściłam, po raz drugi poronienie zatrzymane, czekam chwilę czy może sama się oczyszczę. Ale cały czas was czytałam, dalej czytam i czekam na ponowne starania...
 
reklama
U mnie owulacja tuż tuż, w gaciach mokro, test owu high. Dziś 12 dc, jutro pewnie pik, a pojutrze owulacja... Jakież to przewidywalne 🤣
U mnie dzisiaj,na bank. I 💩 z malowania bo tak mnie jajniki napieprzają że ledwo chodzę xd.zawsze mnie bolą ale tak jak w tym cyklu to mi się jeszcze nie zdarzyło..aż śmiem to przypisać inozytolowi 🤣🤣 Pik możesz mieć jeszcze dziś wieczorem ;) Ja bym siknęła :p
 
Znów zapomniałam Ci odpisać [emoji87][emoji85][emoji2356]
Mam 37 przy normie do 26.
Właśnie dostałam info, że mam brać pół tabletki na noc na początku bo mogę się źle czuć [emoji23]
W necie czytałam, że bierze się 3 razy dziennie, no ciekawa jestem [emoji23]
A ile masz jeśli można wiedzieć? Może rzeczywiście za bardzo by spadła
 
Ja akurat miałam stymulację Clo później ovi, brałam Norprolac na prolaktynę i w udanym cyklu brałam ACC.

Niestety na długo was nie opuściłam, po raz drugi poronienie zatrzymane, czekam chwilę czy może sama się oczyszczę. Ale cały czas was czytałam, dalej czytam i czekam na ponowne starania...
Bardzo mi przykro,ściskam mocno
 
Znów zapomniałam Ci odpisać [emoji87][emoji85][emoji2356]
Mam 37 przy normie do 26.
Właśnie dostałam info, że mam brać pół tabletki na noc na początku bo mogę się źle czuć [emoji23]
W necie czytałam, że bierze się 3 razy dziennie, no ciekawa jestem [emoji23]
To mamy ten sam wynik :) ciekawe w takim razie, że dostaniemy inne lekarstwo
 
reklama
Do góry