reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dobra wiadomość 😊 udało Ci się kontynuować karmienie?
Tak, jakiś czas jeszcze karmiłam, ale chyba jest coś prawdy w tym, że z czasem mleko zmienia smak, bo jakoś w trakcie ciąży skończyłam karmić syna i zaraz zaczęłam córkę. Ale nie wspominam jakichś ciężkich przeżyć z tym związanych 🙂 syn też już miał 2 lata i 3 m-ce, gdy urodziłam córkę, więc myślę, że to był dobry czas. Pewnie gdyby był młodszy, karmiłabym go dłużej, ale jakoś tak naturalnie to poszło.
 
Tak, jakiś czas jeszcze karmiłam, ale chyba jest coś prawdy w tym, że z czasem mleko zmienia smak, bo jakoś w trakcie ciąży skończyłam karmić syna i zaraz zaczęłam córkę. Ale nie wspominam jakichś ciężkich przeżyć z tym związanych 🙂 syn też już miał 2 lata i 3 m-ce, gdy urodziłam córkę, więc myślę, że to był dobry czas. Pewnie gdyby był młodszy, karmiłabym go dłużej, ale jakoś tak naturalnie to poszło.
Dziękuję Ci za odpowiedź, bardzo krzepiąca. Powodzenia w staraniach 😊
 
Wróciłam od lekarza. Powtórzyliśmy cytologie. Po okresie mam przyjść znowu bo ona nie jest pewna czy nie mam czasami polipa, więc jak wszystko się złuszczy to trzeba sprawdzić. I po tej owulacji zrobiła mi się torbiel ale to podobno ma się wchłonąć i przede wszystkim dalej brac tabletki na tarczycę zeby ją obniżyć. 😔 takze w tym cyklu nie udało nam się niestety 🥺
 
Hej 😁 Pozwalam sobie dołączyć, chociaż nie wiem czy dobrze trafiłam 😁 póki co jeszcze nie zaczęliśmy starań, ale nadchodzi to wielkimi krokami.
Lat 27, chociaż w lutym juz będzie 28
Mąż 32 lata

Nie byłam nigdy w ciąży, stosuje krążki antykoncepcyjne. Po wizycie u lekarza od listopada przyjmuje kwas foliowy.
Ze staraniami czekamy na wyniki moich badan, podstawowych plus cytologia, no i chce wyleczyć zęby, żeby nie było później jakichś niemiłych niespodzianek 🤷
 
reklama
Hej 😁 Pozwalam sobie dołączyć, chociaż nie wiem czy dobrze trafiłam 😁 póki co jeszcze nie zaczęliśmy starań, ale nadchodzi to wielkimi krokami.
Lat 27, chociaż w lutym juz będzie 28
Mąż 32 lata

Nie byłam nigdy w ciąży, stosuje krążki antykoncepcyjne. Po wizycie u lekarza od listopada przyjmuje kwas foliowy.
Ze staraniami czekamy na wyniki moich badan, podstawowych plus cytologia, no i chce wyleczyć zęby, żeby nie było później jakichś niemiłych niespodzianek 🤷
hejoszka :) jeśli się starasz lub niedługo bedziesz, to dorbze trafiłaś ;)
 
Do góry