reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

L

Ladycarooo

Gość
Hej kochane,

Zapraszam wszystkie starające się dziewczyny na wspólne wspieranie się w roku 2022.
Miejmy nadzieję, że ten rok będzie dla nas owocny.
Zapraszam do wspólnej dyskusji i rozmów.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wspaniałego roku 2022 :D💗💗

Ps. Jesli dołączasz do nas, pamietaj, ze większość z nas stara sie długo, jest po poronieniach, ciążach pozamacicznych, zmagamy się z chorobami i przeciwnościami. Jeżeli jestes tu tylko po to, żeby machnąć pozytywnym testem w 1 cyklu starań, zastanów się 3 razy. Oczywiście pogratulujemy Ci, ale nie oczekuj ogromnego entuzjazmu.
Dodatkowo do pytań 'czy ten test jest pozytywny?' istnieje cała masa wątków na forum. -> https://www.babyboom.pl/forum/temat/czy-ten-test-jest-pozytywny-watek-zbiorczy.106586/
Proszę udaj się tam ze swoim testem, jeśli masz wątpliwości co do wyniku.

Ps.2 Jeśli przychodzisz tu z radami typu "trzeba wyluzować", "musicie odpuścić", "za bardzo chcecie" to daruj sobie i zostaw te mądrości dla siebie.

Ps.3 Jeśli masz pytanie odnośnie tego czy Twoja beta rośnie w normie lub czy te objawy we wczesnej ciąży są w porządku - proszę udaj się na wątek dla mam. Wiele z nas nigdy nie miało ani rosnącej bety, ani objawów wczesnej ciąży, mimo, że bardzo byśmy chciały.

Ps.4 Dziewczyny, ustawcie proszę awatar, dużo łatwiej wtedy zapamiętać Wasze historie :)

1652465250951 (1).png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry :)

Dołączam do wątku :)

Karolina lat 24, staramy się od maja tego roku. W sierpniu ciąża biochemiczna- II kreska bardzo blada na teście, ale za 2 dni dostałam okres :/ Zrobiłam badania tarczycy i tsh wyszło podwyższone, a co za tym idzie wysoka prolaktyna.
Ciągle czekam na te II kreseczki na teście. Teraz też raczej nie zapowiada się na ciążę :(
 
Dzień dobry :)

Dołączam do wątku :)

Karolina lat 24, staramy się od maja tego roku. W sierpniu ciąża biochemiczna- II kreska bardzo blada na teście, ale za 2 dni dostałam okres :/ Zrobiłam badania tarczycy i tsh wyszło podwyższone, a co za tym idzie wysoka prolaktyna.
Ciągle czekam na te II kreseczki na teście. Teraz też raczej nie zapowiada się na ciążę :(
Witam Cię, fajnie, ze jesteś, oby nie za długo :)
 
Może za wcześnie jeszcze na test ? Zawsze jest nadzieja :D
Ja mam jutro wizytę u ginekologa, jednak to za wcześnie aby mogła cokolwiek powiedzieć :/
 
Hejka! Ja jeszcze mam jedną szansę w tym roku i jeśli jej nie wykorzystamy to się tu zamelduję 😁 ale będę podczytywać napewno 😁

32 lata, starania o pierwsze dziecko od maja 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Do góry