reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Wyglada obiecująco :) myślę, ze jak najbardziej to ciąża. Trzeba sprawdzić czy ciemnieje w kolejne dni, a najlepiej przyrosty bety zbadać
Dzięki dzięki ;) mam nadzieje, ze tym razem będzie wszystko git ;) akurat u siebie w miejscowości nie mam jak zrobić bety, wiec będę poprostu za kilka dni sprawdzać dalej :) ja już myślałam, ze sobie wymyśliłam ta 2 krechę 😂
 
reklama
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
kochana trzymam za Ciebie kciuki za najmocniej się da!🥰🥰 tylko my po ciążach pozamacicznych wiemy jaki to stres zobaczyć 2 kreski na teście!😔 bardzo się cieszę, będzie dobrze. Mialas monitoring ze wiesz ze po niedroznej ?
 
kochana trzymam za Ciebie kciuki za najmocniej się da!🥰🥰 tylko my po ciążach pozamacicznych wiemy jaki to stres zobaczyć 2 kreski na teście!😔 bardzo się cieszę, będzie dobrze. Mialas monitoring ze wiesz ze po niedroznej ?
Nie, tylko dość wyraźny ból owulacyjny po niedroznej stronie, zwykle mi się to sprawdzało z monitoringiem :( dziękuje z całego serducha natka 😘
 
wlasnie nie jakos długo bo mi beta zawsze szybko rosla. Pierwsze badanie zrobiłam sobie sama i poszlam do gina, drugie badanie bety było następnego dnia i zaraz było skierowanie do szpitala takze kwestia 2/3 dni. Ja się nie spodziewałam totalnie ciazy dlatego nie badałam bety w ogole wcześniej.

Dziękuję! Moja rośnie bardzo powoli więc chyba ostatecznie zrobią mi laparoskopię w ciemno :(
 
Hej Dziewczyny, przyszlam się podzielić info, że jestem 10 dpo i wyszedl mi delikatny pozytyw, okupiony niedelikatnym stresem jak zawsze - bo owulacja była po niedroznej stronie, ostatnio w takiej sytuacji przytrafiła mi się ciąża pozamaciczna. Ale co ma być to będzie. Jakby ktoś potrzymał kciuki, pomodlił się, wzniósł modły, cokolwiek - będę wdzięczna 🙉
Wspieram wszystkimi pozytywnymi myślami i uczuciami, które mogę wytworzyć:)
 
Dziewczyny wracam do Was 😭😭😭 . Do 7 grudnia myślałam, że będę miała w końcu drugie dziecko, Nasze wymarzone,upragnione również przez syna który dzielnie czeka na rodzeństwo :(.
Przeszłam CP, pękł mi lewy jajowód. 10 minut potem leżałam już na stole, nie mam jajowodu,rozerwało go.Ratowali mi życie, krew do otrzewnej- 2 litry krwi wpompowane. coś okropnego. Nie mogłam dojść psychicznie do siebie bo fizycznie się zaparłam, im szybciej zacznę chodzić tym szybciej wrócę do formy.
Od początku beta rosła mi prawidłowo, z tym,że plamiłam nie mocno ale plamiłam w kolorze brązowym. Barki,plecy BÓL NIE DO ZNIESIENIA . Miałam operacje,rozcinali mnie przez powłokę brzuszną +laparoskopię. coś okropnego. Jestem w trakcie 2 miesiączki po zabiegu (szybko dostałam bo już 11 grudnia) i na czas przyszła w styczniu więc wróciło do normy. Mam zamiar sprawdzić czy wszystko ok u Ginekologa, dostanę zielone światło działamy od NOWA ! Jakie to życie jest niesprawiedliwe jest .... a na wynikach histo tylko '' wiśniowy jajowód - pęknięta cp na lewym jajowodzie :(
 
Dziewczyny wracam do Was 😭😭😭 . Do 7 grudnia myślałam, że będę miała w końcu drugie dziecko, Nasze wymarzone,upragnione również przez syna który dzielnie czeka na rodzeństwo :(.
Przeszłam CP, pękł mi lewy jajowód. 10 minut potem leżałam już na stole, nie mam jajowodu,rozerwało go.Ratowali mi życie, krew do otrzewnej- 2 litry krwi wpompowane. coś okropnego. Nie mogłam dojść psychicznie do siebie bo fizycznie się zaparłam, im szybciej zacznę chodzić tym szybciej wrócę do formy.
Od początku beta rosła mi prawidłowo, z tym,że plamiłam nie mocno ale plamiłam w kolorze brązowym. Barki,plecy BÓL NIE DO ZNIESIENIA . Miałam operacje,rozcinali mnie przez powłokę brzuszną +laparoskopię. coś okropnego. Jestem w trakcie 2 miesiączki po zabiegu (szybko dostałam bo już 11 grudnia) i na czas przyszła w styczniu więc wróciło do normy. Mam zamiar sprawdzić czy wszystko ok u Ginekologa, dostanę zielone światło działamy od NOWA ! Jakie to życie jest niesprawiedliwe jest .... a na wynikach histo tylko '' wiśniowy jajowód - pęknięta cp na lewym jajowodzie :(
wstrząsające :< okropnie mi przykro, przesyłam moc dobrych myśli. dobrze, że wyszłaś cało z tego.
 
reklama
wstrząsające :< okropnie mi przykro, przesyłam moc dobrych myśli. dobrze, że wyszłaś cało z tego.
To jest jedyny plus w tej całek,okropnej sytuacji... w szpitalu powiedzieli mi,że cud, że ,żyję jakkolwiek to brzmi ... Najgorsze był te ich śmieszne obchody,wiedzieli co mi się stało ... ze śmiechem wchodzili i wychodzili z sali pseudofachowcy zas**** :(
 
Do góry