reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Nie pamiętam [emoji23]
Znaczy pamiętam, ze komuś tak mówiłam [emoji23]
Tak jak wspominałam mam pamięć jak złota rybka i trzeba mi wszystko 100 razy powtarzać, a jak nie odpowiem na coś od razu to się 18 razy przypomnieć [emoji23]
No a ja mam dobry :D Pamiętasz, jak mówiłaś, że chcesz zobaczyć moją krzywą bo czujesz, że będziesz miała szansę zobaczyć idealną? :D
Edit:
W grudniu miałam glukozę 73,4 mg/dl
a insulinę 2,51 mU/l
i ta insulina lekko obniżona (norma od 2.6) i dlatego dostałam skierowanie na powtórkę.
 
reklama
Nie pamiętam [emoji23]
Znaczy pamiętam, ze komuś tak mówiłam [emoji23]
Tak jak wspominałam mam pamięć jak złota rybka i trzeba mi wszystko 100 razy powtarzać, a jak nie odpowiem na coś od razu to się 18 razy przypomnieć [emoji23]
no widzisz, to ja :D
Zobaczymy jak z dziś te wyniki.
Wstawię Ci do oceny xD
 
U mnie po wczorajszym dziwnym wzroście temperatury dziś niezły spadek 😜 Do tego po przebudzeniu zaczął mnie brzuszek boleć i musiałam lecieć do kibelka na jednorazowe rozwolnienie 🤣 Od razu czułam się lżejsza i pozytywnie nastawiona do dnia dzisiejszego, ale mój entuzjazm wygasł, gdy wyszłam z domu do pracy i zobaczyłam, że pada deszcz 😁 Dzisiaj 17:50 mam wizytę i doktorka, który ma na nazwisko Drążek 🙊 Stary powiedział, że mnie nie puści, bo nazwisko zobowiązuje i boi się, że pan doktor wyciągnie na wizycie swojego drągala 🤣🤣🤣
🤣🤣U mnie też wzrost póżniej spadek i wg temperatura w kratkę znów,i przy spadku też do kibelka leciałam z rana 🤣 dziwne..
 
A ja tak odbiegając od bieżącego wątku mam dziwna rozkmine... Ginekolog czepia się ostatnio mojego endometrium że przed owulacja ma tylko 7 mm... Dziwne o tyle że kilka miesięcy temu mówiła że 7 jest ok ale szczegół 🤣 tak czytam sobie co robić żeby zwiększyć grubość endometrium i trafiłam na wątek o globulkach z sildenafilem - pierwszy raz słyszę i mam pytanie czy któraś z Was wie o tym coś więcej lub może miała przepisywane? 🙂

Ja mam teraz drugi cykl z tabletkami sildenafil. Biorę 4x pół tabletki dopochwowo bo też mam cienkie ednometrium. W tamtym cyklu się nie udało a w tym zobaczymy. Ale nie wiem czy coś pomoże bo byłam na wizycie w tym cyklu raz, dostałam zastrzyk na pęknięcie, te tabletki sildenafil i mam czekać żeby zbadać betę. Także nie mam kontroli czy coś się zmieniło 🤷🏻‍♀️
 
hej, mam wyniki glukozy i insuliny:
Glukoza 82,3 mg/dl 70 - 99
3,25 mU/l 2,6 - 24,9

hemoglobiny glikowanej nie mam.
Wysoki ten cukier jak na mnie, ostatnio było mniej.
 
Jednorazowe + tą hemoglobinę glikowaną, ktorą kazała mi Zazuu. Nikt nie chce mi dać skierowania na te 3 punktowe. a nie chce już bulić hajsu na własną rękę...
Czemu nie chcą dać skierowania? Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku złego cukru na czczo
Nie wiem jaki trzeba by mieć cukier, żeby dostać skierowanie ;P. Jak się ma ok glukozę, insulinę i hemoglobinę glikowaną na czczo to zostaje tylko prywatnie...
hej, mam wyniki glukozy i insuliny:
Glukoza 82,3 mg/dl 70 - 99
3,25 mU/l 2,6 - 24,9

hemoglobiny glikowanej nie mam.
Wysoki ten cukier jak na mnie, ostatnio było mniej.
Ja miałam glikowaną w Diagnostyce dopiero na drugi dzień wynik.
 
Nie wiem jaki trzeba by mieć cukier, żeby dostać skierowanie ;P. Jak się ma ok glukozę, insulinę i hemoglobinę glikowaną na czczo to zostaje tylko prywatnie...

Ja miałam glikowaną w Diagnostyce dopiero na drugi dzień wynik.
No mi babka powiedziała, że dziś albo jutro. Zobaczymy, będę sprawdzać. Ale ten wynik glukozy i insuliny jest ok?
 
reklama
Do góry