reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Jak zapłodnię mój najtrudniejszy przypadek (czyli Cię) to pomyślę nad tym biznesem bardzo poważnie [emoji41]
Zazuu myśle ze mogę robić konkurencje co do najtrudniejszego przypadku, bo oprócz problemow zdrowotnych mam jeszcze niepokolei w głowie 🤪😂😂😂
Także jak ja już zajdę to na pewno będę musiała coś Ci odpalić 😂😂😂
 
Mamy 28dc 8/9 dni po pseudoowulacji i takie wyniki :( tyle dobrze że prolaktyna spadła o jakieś 34 ng
Screenshot_20220207-181127_Gallery.jpg
 
Co bierzesz na obniżenie prolaktyny?
Ja mysle ze ten progesteron wszystkiego nie przekreśla
Dostinex,kazał mi wziąć jedną 16dc (wtedy byłam na wizycie z wynikami) i drugą za tydzień,po czym ztwierdził że lepiej tą z drugą poczekać do okresu żeby nie zaszkodzić jakby się coś zadziało
 
Mnie też czeka albo testowanie w walentynki albo okres.. jestem 9 dni po zastrzyku ovi i 7 dpo i dzisiaj badałam progesteron, wyszedł 13,80 ng/ml, chyba obiecująco dobry w porównaniu do zeszłego cyklu gdzie miałam tylko 5,59 ng/ml.

Tymczasem trzymam kciuki za wszystkie testowane w okolicach walentynek, mam nadzieję, że pozytywnie nas zaskoczy ten cykl 😊😊 🍀🍀🍀
 
Dziewczyny zgłupiałam właśnie 🤷🏻‍♀️
Progesteron dziś prawie 20
Mam 23 dc. Progesteron jak na ciąże ale beta niska 😳
 

Załączniki

  • 8055FB3D-144A-4238-B6CF-D4BDBC1764A6.png
    8055FB3D-144A-4238-B6CF-D4BDBC1764A6.png
    56,2 KB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry