reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

A tak w ogóle to od 3 dni budzę się w nocy cała spocona :O a nie jest mi gorąco. Dziś mój Stary też w nocy mówi,że jest cały mokry. Od czego mogą być takie rzeczy, pierwszy raz w życiu tak mam..
Może od jakiś leków? Ja np jak miałam zwiększoną dawkę letroxu to tak miałam, przy chorobach tarczycy tak się zdarza. Też leki które powodują że się chce więcej pić mogą dawać takie skutki.
 
reklama
Może od jakiś leków? Ja np jak miałam zwiększoną dawkę letroxu to tak miałam, przy chorobach tarczycy tak się zdarza. Też leki które powodują że się chce więcej pić mogą dawać takie skutki.
No właśnie nie wiem, bo nie zmieniałam leków od miesiecy..
 
Hej dziewczyny! Mam nadzieje, ze wszystko u was ok, gratuluje wszystkim ktore zobaczyly dwie upragnione kreseczki. Wracam do was z pytanie (a wiem, ze jestescie skarbnica wiedzy). Mieszkam w UK i niestety nie mam swobodnego dostepu do ginekologa (chyba, ze prywatnie za miliony monet) ale chcialabym skontrolowac poziom progesteronu w ciazy i moge sobie to sama zalatwic prywatnie sotsunkowo tani. Kiedys pamietam ze czytalam, ze jest wydzielany skokowo. Czy macie jakies rady kiedy robic badanie? czy jedno wystaczy? Obecnie 8 tydzien ciazy.
 
Czemu chcesz badać progesteron w 8 tygodniu cięży?
Hej dziewczyny! Mam nadzieje, ze wszystko u was ok, gratuluje wszystkim ktore zobaczyly dwie upragnione kreseczki. Wracam do was z pytanie (a wiem, ze jestescie skarbnica wiedzy). Mieszkam w UK i niestety nie mam swobodnego dostepu do ginekologa (chyba, ze prywatnie za miliony monet) ale chcialabym skontrolowac poziom progesteronu w ciazy i moge sobie to sama zalatwic prywatnie sotsunkowo tani. Kiedys pamietam ze czytalam, ze jest wydzielany skokowo. Czy macie jakies rady kiedy robic badanie? czy jedno wystaczy? Obecnie 8 tydzien ciazy.
 
Nigdy w życiu nie słyszałam o badaniu proga na tym etapie ciąży bez jakichś wskazań. W sumie nawet jak są plamienia bez widocznego źródła to też się raczej nie bada proga tylko zapobiegawczo go suplementuje.
Mnie na takie skurcze lekarz kazał brać magne b6
Mam lekkie skurcze, takie troche jak na okres i podobno tak moze sie objawiac niski poziom? Czy gadam glupoty? o_O

Mialam pierwsze USG i wszystko wygladalo ok.
 
Hej dziewczyny! Mam nadzieje, ze wszystko u was ok, gratuluje wszystkim ktore zobaczyly dwie upragnione kreseczki. Wracam do was z pytanie (a wiem, ze jestescie skarbnica wiedzy). Mieszkam w UK i niestety nie mam swobodnego dostepu do ginekologa (chyba, ze prywatnie za miliony monet) ale chcialabym skontrolowac poziom progesteronu w ciazy i moge sobie to sama zalatwic prywatnie sotsunkowo tani. Kiedys pamietam ze czytalam, ze jest wydzielany skokowo. Czy macie jakies rady kiedy robic badanie? czy jedno wystaczy? Obecnie 8 tydzien ciazy.
Wystarczy i najlepiej zrobić z rana tak jak większość badań z krwi.
 
Nigdy w życiu nie słyszałam o badaniu proga na tym etapie ciąży bez jakichś wskazań. W sumie nawet jak są plamienia bez widocznego źródła to też się raczej nie bada proga tylko zapobiegawczo go suplementuje.
Mnie na takie skurcze lekarz kazał brać magne b6
Czyli takie delikatne skurcze to normalna rzecz? Nie mam plamien ani nic, na pewno mam infekcje drog moczowych i biore antybiotyk.
Dzieki za rade, jak zwykle wkrecilam sobie cos. moze zacznebrac magne b6
 
reklama
Czyli takie delikatne skurcze to normalna rzecz? Nie mam plamien ani nic, na pewno mam infekcje drog moczowych i biore antybiotyk.
Dzieki za rade, jak zwykle wkrecilam sobie cos. moze zacznebrac magne b6
A czemu nie pójdziesz na wątek dla ciężarnych? Ale skoro już zadałaś pytanie tutaj to i ja zapytam: nie możesz połączyć się z jakimś ginem w Polsce na wideoporadę? Branie leków na ślepo w ciąży to moim zdaniem średni pomysł, ale no cóż, ja w ciąży nie jestem.
 
Do góry