reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Miovelia Nac od 3 dc przez 5 dni,
wiesiołek do owulacji,
ananas do owulacji,
zioła ojca sroki 3 do owu lub przez cały cykl (3 cykle/przerwa),
Inofem ja piję cały cykl do @,
metformina (glucophage xr) do @ (w przypadku ciąży kazał kategorycznie odstawić),
euthyrox to wiadomo cały czas,
fembion cały czas.
duphaston po owulacji do 25 dc ;)

Czemu ananas do owulki? Dziewczyny raczej biorą go po owu, ma niby wspomagać zagnieżdżenie [emoji2955]
 
reklama
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Zrobiłam wczoraj betę, wynik 9, wychodzi 3 tydzień, choć jestem pewna że owulacja była max 2 tyg temu i wtedy doszło do zapłodnienia - mój mąż pracuje w delegacji więc nie ma innej możliwości. Progesteron 8. Czy te wyniki są bardzi niskie? Staramy się o dziecko ponad rok, policystyczne jajniki, wiele cykli z clostilbegyt, ten bez niczego. Brzuch pobolewa jak na okres. Wariuje, lekarz kazał czekać 2 tyg. Jutro powtórzę betę po 48h. Proszę pomóżcie...
 
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Zrobiłam wczoraj betę, wynik 9, wychodzi 3 tydzień, choć jestem pewna że owulacja była max 2 tyg temu i wtedy doszło do zapłodnienia - mój mąż pracuje w delegacji więc nie ma innej możliwości. Progesteron 8. Czy te wyniki są bardzi niskie? Staramy się o dziecko ponad rok, policystyczne jajniki, wiele cykli z clostilbegyt, ten bez niczego. Brzuch pobolewa jak na okres. Wariuje, lekarz kazał czekać 2 tyg. Jutro powtórzę betę po 48h. Proszę pomóżcie...

Ale jak Ci pomoc?
 
A czemu nie pójdziesz na wątek dla ciężarnych? Ale skoro już zadałaś pytanie tutaj to i ja zapytam: nie możesz połączyć się z jakimś ginem w Polsce na wideoporadę? Branie leków na ślepo w ciąży to moim zdaniem średni pomysł, ale no cóż, ja w ciąży nie jestem.
jestem na watku dla ciezarnych, ale wiem ze Wy, a zwlaszcza Zazuu, macie ogromna wiedze. nie biore lekow na slepo, gdyby wynik wyszedl zly to poszlabym do polskiego gina. dzieki za odpowiedz mimo, ze uszczypliwa.
 
Dziewczyny, proszę pomóżcie. Zrobiłam wczoraj betę, wynik 9, wychodzi 3 tydzień, choć jestem pewna że owulacja była max 2 tyg temu i wtedy doszło do zapłodnienia - mój mąż pracuje w delegacji więc nie ma innej możliwości. Progesteron 8. Czy te wyniki są bardzi niskie? Staramy się o dziecko ponad rok, policystyczne jajniki, wiele cykli z clostilbegyt, ten bez niczego. Brzuch pobolewa jak na okres. Wariuje, lekarz kazał czekać 2 tyg. Jutro powtórzę betę po 48h. Proszę pomóżcie...
Od kiedy wynik bety wskazuje tydzień ciąży? Normami podanymi przy wyniku bym się nie sugerowała. Wynik wskazuje na początek ciąży, nic więcej. Tydzień ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Progesteron niski ale oznacz go ponownie razem z betą- powinien rosnąć wraz ze wzrostem bety.
 
Mój ma 12/24 na karetce. Czasem nienawidzę jego pracy. Nie chcę naciskać ani mu zrzędzić ale jestem tak bardzo wściekła na to wszystko :(
To u mnie też owulację mijały bez zawziętych starań przez zmiany 30 h... Co gorsze to ja byłam winna temu że przez pracę się rozmijamy z tym a czasem po tych 30 h + czas do powrotu męża to zwyczajnie sił już czasem nie bylo i nawet sobie nie wyobrażasz jak człowiek jest zły sam na siebie... 😔 Tyle że ja od tego miesiąca zmieniłam pracę i wreszcie będę żyć jak człowiek... Niestety rat med to albo karetki albo sor i wszędzie te zmiany 12/24 h więc współczuję... Bo sama się z tym uzeralam 😔 jednak 🤞
 
jestem na watku dla ciezarnych, ale wiem ze Wy, a zwlaszcza Zazuu, macie ogromna wiedze. nie biore lekow na slepo, gdyby wynik wyszedl zly to poszlabym do polskiego gina. dzieki za odpowiedz mimo, ze uszczypliwa.
W żadnym wypadku uszczypliwa. Po prostu ciężarne maja większa świadomość samopoczucia w ciąży niż te starające się. A lekarze w Polsce powszechnie przyjmują na teleporady, zadzwoń, powiedz co Cię martwi i będziesz wiedziała czy to typowe czy należy się przejmować i ewentualnie czy brać jakieś leki. A zapłacisz może 100-120zl za taka rozmowe, to chyba mniej niż w uk? Nie ty pierwsza piszesz, ze wizyty i badania ciążowe w uk są bardzo drogie.
 
reklama
Halko halko staraczki! ♥️
Mam 26 lat, synka 4 lata i chcemy sprawić mu rodzeństwo, a nam drugą pociechę ♥️
Kilka miesięcy nadziei minęło, w tym cyklu owu miałam 30 stycznia, 2 testy zrobione negatywne, ale to dlatego, że jestem niecierpliwa 😅, do @ jeszcze 5 dni 🤪, zwariuje do tego czasu, jutro będzie 11 dni od stosunku, szyjkę mam wysoko i mega twarda odstająca i wyjątkowo sucho jak na moje mega mokre cykle 😅, na początku po owu miałam przeczucie dziwne, ale szybko przeszło, z synem tak nie miałam, od razu wiedziałam, że to ciąża na 100%
Nie mogę się doczekać do rana 😅
Oczywiście życzę powodzenia każdej aby szybko się udało! ♥️
 
Do góry