reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Napisałaś w ostatnim zdaniu, że cykasz się czy zaliczyłaś wpadkę, wiec każda Ci napisała - sprawdź - zrób betę/test/idź do doktora. Ten śluz może znaczyć wszystko… Jesteś na kwarantannie to zamów sobie test z Allegro przyjdzie za dzień czy dwa.

Ej z tym że prywatnie to lepiej to ja nie wiem… w grudniu mam rozpoznanie tylozgiecia macicy dzisiaj mi pani doktor zdignozowała przodozgiecie. Moja macica lata raz do przodu raz do tylu? :D
Ale to też zależy od lekarzy- u mnie Ci przyjmujący prywatnie są lepsi od tych co chodzę na NFZ. Ale oni przyjmują tylko prywatnie.
 
reklama
Ale to też zależy od lekarzy- u mnie Ci przyjmujący prywatnie są lepsi od tych co chodzę na NFZ. Ale oni przyjmują tylko prywatnie.
Ja wiem, sama chodzę tylko prywatnie i też zawsze uważałam, że maja lepszy sprzęt i w ogóle ale po dzisiejszym odkryciu właśnie się śmieje ze płacę a i tak ktoś mnie robi w bambuko albo moja macica albo usg albo lekarze 😂
 
Hej 😉
Jakie mieliście badania? Jesteście pod opieką jakiejś kliniki niepłodności?
Hej. Ginekolog mi powiedział jak ostatnio byłam w piatek że brać pragna start minimum pół roku i powinnam po nim zajść w ciąże, ja jakoś na „tabletki cud” nie wierze. Na razie biorę bo następna wizytę u innego ginekologa mam za 1 miesiąc
 
Hej. Ginekolog mi powiedział jak ostatnio byłam w piatek że brać pragna start minimum pół roku i powinnam po nim zajść w ciąże, ja jakoś na „tabletki cud” nie wierze. Na razie biorę bo następna wizytę u innego ginekologa mam za 1 miesiąc
Pregna Start to takie podstawowe suple, nie żadne tabletki cud. Ciąży nie spowodują :).
 
reklama
Do góry