reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Wieści z pola bitwy: mamy sukces, ktoś w końcu przepisał mi bromergon :D! Ale powiedział przy okazji, że wydziwiam i nie z takimi wynikami kobiety w ciążę zachodzą. W ogóle on by tej prolaktyny nie ruszał, ale jak bardzo chcę to mi przepisze. Uff :)
 
reklama
Miłego weekendu babeczki ❤️❤️
Nie po to kupiłam dwie paczki testów żeby ich nie robić, zatem oto dzisiejszy 😬 rollercoaster w głowie czas zacząć 😂
C4C5A458-4B81-4BFD-B5BA-BF477B2384F8.jpeg
 
Wieści z pola bitwy: mamy sukces, ktoś w końcu przepisał mi bromergon :D! Ale powiedział przy okazji, że wydziwiam i nie z takimi wynikami kobiety w ciążę zachodzą. W ogóle on by tej prolaktyny nie ruszał, ale jak bardzo chcę to mi przepisze. Uff :)
Daj znać, jak się po nim czujesz 😀
I jakie masz dawkowanie?
 
Takie historie wlewają nadzieję w serce ❤️
kochana,ja tez jestem takim przypadkiem jak koleżanka @Fleur86....tez mnie wk...takie gadanie. Bo jak odpuścić jak bardzo czegos chcesz a czas w twoim przypadku leci na niekorzyść.
U mnie to był ciezki czas w pracy,początek pandemii....stres gonił stres.
Nie bylo czasu i ochoty na "przytulanie" z mężem.
Dzień przed moim wyjazdem do rodziny byl seks,do owulacji był kawałek.
Test zrobilam jak mi sie okres 2 dni spoznił i to tylko dlatego,że szłam z koleżanką na piwo. Nie miałam żadnych objawów,ból brzucha na okres....tyle
Z koleżanką sie spotkałam,ale na softa.🙃
Trzymam z całego serca kciuki za wszystkie staraczki.🥰
 
Przecież przekonywałas mnie, że trzeba odpuścić to się zajdzie bo Ty zaszłaś dzięki psychice [emoji23] a teraz jednak wkurza Cię takie gadanie? Cóż za szybka zmiana zdania
kochana,ja tez jestem takim przypadkiem jak koleżanka @Fleur86....tez mnie wk...takie gadanie. Bo jak odpuścić jak bardzo czegos chcesz a czas w twoim przypadku leci na niekorzyść.
U mnie to był ciezki czas w pracy,początek pandemii....stres gonił stres.
Nie bylo czasu i ochoty na "przytulanie" z mężem.
Dzień przed moim wyjazdem do rodziny byl seks,do owulacji był kawałek.
Test zrobilam jak mi sie okres 2 dni spoznił i to tylko dlatego,że szłam z koleżanką na piwo. Nie miałam żadnych objawów,ból brzucha na okres....tyle
Z koleżanką sie spotkałam,ale na softa.[emoji854]
Trzymam z całego serca kciuki za wszystkie staraczki.[emoji3059]
 
Wieści z pola bitwy: mamy sukces, ktoś w końcu przepisał mi bromergon :D! Ale powiedział przy okazji, że wydziwiam i nie z takimi wynikami kobiety w ciążę zachodzą. W ogóle on by tej prolaktyny nie ruszał, ale jak bardzo chcę to mi przepisze. Uff :)
Bardzo dobrze, trzeba walczyć o swoje 💪🏻💪🏻

Wiesz co ja myślę prawda [emoji41][emoji41][emoji41]
Żebyś Ty wiedziała co ja myśle 🤯🙈🙈🙈
wszystkie dobre myśli (te na wyrost tez) przyjmuje dzisiaj bez pytania, a żeby mnie w kaftanie nie wywieźli to na dzisiaj mam zaplanowanego batmana w kinie, kolacje i bilard z rodzeństwem 🥰
 
No to jako fanka pinkow uzbrojona w wiedzę o Twojej wczorajszej becie 1 z groszem dziś czuję, że idziesz grzać nam miejsce na listopadówkach [emoji7][emoji7][emoji7]
Bardzo dobrze, trzeba walczyć o swoje [emoji1320][emoji1320]


Żebyś Ty wiedziała co ja myśle [emoji2962][emoji85][emoji85][emoji85]
wszystkie dobre myśli (te na wyrost tez) przyjmuje dzisiaj bez pytania, a żeby mnie w kaftanie nie wywieźli to na dzisiaj mam zaplanowanego batmana w kinie, kolacje i bilard z rodzeństwem [emoji3059]
 
reklama
A, dziewczyny, jak kupowałam teraz testy na Allegro to dostałam taki kupon zniżkowy, podejrzewam, ze jest wielorazowego użytku, a 5% to zawsze pare złotych w kieszeni zwłaszcza przy większych zakupach :) może którejś z Was się przyda, są tam testy ciążowe, owulacyjne i inne medyczne produkty.
F5FDFF86-B6F3-44D3-B3B6-89445BCD169D.jpeg
 
Do góry